válkaČeskoslovenskoobjevy

Ukrajinský pár se k sobě připoutal řetězem. Chce vydržet tři měsíce

Ukrajinský pár se k sobě připoutal řetězem. Chce vydržet tři měsíce
Zdroj: Unsplash

Důkaz lásky a zároveň pokoření nového rekordu - tak pojala svůj pokus dvojice z Ukrajiny. Na Valentýna se k sobě partneři připoutali řetězem.

Simona Knotkova 1. března 2021

Spolu teď tráví veškerý čas, koupají se nebo chodí na záchod. Alexander a Viktoria se na Valentýna vypravili do Kyjeva, kde se nechali před sochou Jednoty připoutat řetězem k sobě. Asistoval jim u toho svářeč a zástupce národního registru rekordů Vitalij Zorin. Vytyčeným cílem dvojice jsou tři měsíce života po jednom boku.

Thumbnail # Imigranta údajně připoutali v restauraci řetězy. Pojistili si tak, že zaplatí
Mohlo by Vás zajímat:

Imigranta údajně připoutali v restauraci řetězy. Pojistili si tak, že zaplatí

Pokoříme nový rekord. Máme na sobě řetěz, jehož články jsou k sobě svařeny. Poslední článek je uzavřen pečetí národního registru rekordů,“ sdělil Alexander do médií.

Ještě než byli partneři k sobě připoutáni, Zorin se musel ujistit, že jsou oba duševně zdraví. Soužití po jednom boku nyní dokumentují na sociálních sítích. K zajímavé situaci došlo už na cestě domů, kdy museli navštívit toaletu. V restauraci si vybrali dámské záchody, kde přivodili menší šok uklízečce.

Dvojice pevně věří, že se jim tři měsíce v řetězu podaří vydržet. Většina lidí na síti jejich optimismus nesdílí a tipuje, kdy jejich pokus skončí.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu