Podivného tvora zabil ukrajinský farmář vidlemi, veterináři neví, co to vlastně je.

Podivného tvora zabil ukrajinský farmář vidlemi, veterináři neví, co to vlastně je. | zdroj: dailymail.co.uk


Ukrajinský farmář zabil podivné zvíře, které vypadá jako bájná čupakabra

TÉMATA: zvířata | čupacabra | záhady

user-avatar

Tomáš Chalupa

29. 06. 2016 | 09:00

Farmář, jehož média identifikují jen jako Ivana, se jednou večer vracel ke své farmě, když si všiml, že ho sleduje zvíře. Ivan po něm hodil vidle a zabil ho. Teprve pak zjistil, že zvíře vůbec nevypadá jako pes nebo liška. Vlastně nevypadá jako vůbec nic, co dosud znal.

Na farmě už delší dobu někdo zabíjel zvířata, takže Ivan měl spadeno právě na nějakého dravce. Místo toho zabil cosi, co vypadá jako bájná čupakabra – krev sající monstrum, známé z jihoamerických pověstí. Poprvé byla údajně spatřena v Portoriku, ale hlášení o ní chodí prakticky z celého světa. Poslední dobou přicházely zprávy právě z ruských, ukrajinských a kazachstánských oblastí. Podobně jako v případě yettiho se však existence tohoto záhadného zvířete nepodařila nikdy bez pochybností potvrdit. 

Mrtvolu zvířete si převzali veterináři, kteří však rovněž netuší, o jaké zvíře se jedná. "Toto zvíře připomíná africkou lišku, ale má delší zuby, krk, drápy a uši. Nemůžeme říct, co to je," říká Valerij Doprijak z Okresní státní veterinární laboratoře. 

Navíc se zdá, že nejde o jediného záhadného tvora v této oblasti. Místní muž jménem Viktor tvrdí, že viděl další podivné zvíře, tentokrát podobné klokanovi, ovšem s dlouhými předními drápy. Zvíře uteklo, než je stihl nafotit. Vesničani teď mají obavy, že jim netvor bude zabíjet jejich slepice. Čupacabra je známá tím, že svým obětem vysává krev a zanechává na nich jediné viditelné zranění – dva nebo tři okrouhlé vpichy na hrudi.

 

user-avatar

Tomáš Chalupa

29. 06. 2016 | 09:00

Zavří­t reklamu