Vesmírné lodě mimozemšťanů u Slunce | zdroj: youtube.com


Ufologové tvrdí, že obří mimozemské koráby oblétávají Slunce a čerpají z něj energii

TÉMATA: ufo | mimozemšťané | slunce

user-avatar

Tomáš Chalupa

13. 05. 2015 | 08:30

Ufologové tvrdí, že kolem Slunce krouží několik mimořádně velkých vesmírných lodí, které využívají sluneční energii pro svůj pohon. Důkazem mají být fotografie zveřejněné nedávno NASA, které ukazují nebývale velkou solární erupci. Ta má příčinu právě v odčerpávání energie mimozemšťany.

Vše začalo zveřejněním několika videí na kanálu YouTube. Youtuber s přezdívkou Streetcap1 tvrdí, že tyto záběry ukazují masivní odčerpávání sluneční energie vesmírnými loděmi. Zjednodušeně řečeno Slunce slouží jako velká benzinová pumpa, na které si dávají dostaveníčko kamiony z celého světa, tedy přesněji vesmíru. Odčerpávání energie je natolik masivní, že může poškodit samotné Slunce, které tak může zaniknout mnohem dříve, než si vědci myslí. Ovšem mimozemšťanům je to nejspíš jedno, o kontakt s lidskou rasou nemají žádný zájem. Až potud jde o názory jednoho v podstatě anonymního youtubera. Jenže snímky byly předloženy k prozkoumání odborníkovi na problematiku UFO Scottu C. Waringovi

"Podíváme li se na pravé úhly těchto lodí, vidíme něco jako obří věže z krystalů ve vesmíru. Je to nádherné. Na jedné lodi jsem napočítal 17 pravých úhlů," říká Waring s tím, že takové množství pravých úhlů vylučuje, aby šlo o předměty přírodního charakteru. Pravé úhly se právě, s výjimkou krystalů, v přírodě nevyskytují. Waring nepochybuje ani o pravosti snímků. "Tyto snímky byly pořízeny ze satelitu SOHO (Solar and Heliospheric Observatory) a jejich cílem bylo fotografovat Slunce. Byly pořízeny tou nejlepší dostupnou technologií a jsou velmi jasné. Druhá loď se zdá být stejné velikosti jako první, ale je uprostřed tenčí," dodává Waring.

Co tedy mimozemšťané u Slunce dělají, kromě toho, že z něj čerpají energii? "Buď jde o náhodné setkání nebo je to plánovaný míting dvou vesmírných ras. Podstatné je, že konec našeho Slunce nemusí nastat za 5 miliard let, jak se domnívají vědci, ale mnohem dříve právě díky těmto mimozemským aktivitám," myslí si Waring.

 Jenže skeptikové o celé záležitosti s vesmírnými loděmi pochybují. Silné sluneční erupce byly pozorovány při mnoha jiných příležitostech a těžko lze předpokládat, že všechny jsou výsledkem čerpání energie. Navíc pokud by se jakékoliv vesmírné plavidlo pohybovalo v takové blízkosti Slunce, bylo by zcela zničeno jeho žárem. A to platí i pro mimozemšťany. "Při troše fantazie lze každý objekt na těchto fotkách označit za vesmírnou loď. A kde jsou tyto obří lodě, když zrovna nečerpají energii ze Slunce, jak to, že je nevidíme," podivuje se jeden z kritiků pod videem. 

user-avatar

Tomáš Chalupa

13. 05. 2015 | 08:30

Zavří­t reklamu