válkaČeskoslovenskoobjevy

Ufologové blázní: Mimozemšťané prý létají do Slunce!

Ufologové blázní: Mimozemšťané prý létají do Slunce!
Zdroj: dailymail.co.uk

Ufologové jsou poslední dobou Sluncem jak posedlí a neustále skenují snímky pořízené sondou Solar and Heliospheric Observatory. Už na nich zahlédli mimozemské koráby, čerpající energii ze Slunce. Nyní objevili na povrchu Slunce i portál, skrze který mimozemské lodě létají dovnitř a ven!

Tomáš Chalupa 22. března 2016

Hlavním propagátorem této myšlenky je nám už dobře známý Scott Waring, který na svém blogu detailně rozebírá nový fenomén. „Dveře se zatím otevřely jen malinko, právě dost na to, aby mateřské lodě mimozemšťanů pustily dovnitř a ven,“ píše guru světové ufologie.

Podle něj je svět uvnitř Slunce tisíckrát větší, než jaký máme u nás na Zemi. Je to vlastně sluneční varianta již dobře známé teorie o duté Zemi. Je sice vědecky dokázáno, že Slunce je uvnitř poněkud žhavé díky přítomnosti plazmy, ale samozřejmě nikdy nelze ucela vyloučit i možnost, že se mýlíme a Slunce je ve skutečnosti duté, uvnitř obydlené a s dveřmi na povrchu.

Celý koncept vychází z předpokladu, že Slunce je mladší než Země, podobně jako mnoho dalších mladých hvězd. Je duté a může kdykoliv dojít ke zhroucení jeho povrchu nebo k implozi. Podle Waringa je Slunce jako takové umělého původu a jeho záření je tak pouhá kamufláž. Potvrzení všech těchto teorií spočívá právě ve snímku, který skutečně ukazuje cosi jako zářící obdélník na povrchu Slunce. NASA se k Waringovu objevu zatím nijak nevyjádřila. Říká se, že kdo mlčí, souhlasí, takže zatím můžeme brát teorii o slunečních dveřích jako jedinou platnou.

Další články

Zavří­t reklamu