válkaČeskoslovenskoobjevy

UFO zastavilo dopravu v Port Charlotte

UFO zastavilo dopravu v Port Charlotte

Nezvyklý světélkující objekt upoutal řidiče projíždějící po Midway Boulevardu ve floridském městě Port Charlotte natolik, že zastavovali a vylézali ze svých vozů. Bohužel UFO nikdo nevyfotil ani nenatočil.

Tomáš Chalupa 8. prosince 2014

Poslední listopadový den se v půl sedmé večer zastavily prakticky všechny vozy projíždějící po Midway Boulevard. Důvodem byl velký bílý objekt, který poletoval nad vozovkou. Jak uvedl očitý svědek: „Auta zastavila v řadě za sebou a lidé vycházeli ven, aby se podívali, co to nad nimi létá. Měnilo to barvy, velmi rychle to zatáčelo doleva a doprava, létalo to i nahoru a dolů a pak se to asi půl minuty vznášelo na jednom místě. Nakonec to odletělo mimořádně vysokou rychlostí pryč. Viděli to i další řidiči, jednoho jsem dokonce slyšel hlasitě volat: co to sakra je?“

Tady se to stalo

Tady se to stalo

Událost v Port Charlotte potvrdili i další svědci. Další člověk navíc v diskusi pod zprávou tvrdil, že viděl přesně ten samý objekt v Bradentonu na Floridě. Florida přitom nepatří rozhodně k místům, kde by nějak bujel hon na UFO, spíše naopak. Podle statistik UFO alert ratingu, který eviduje veškerá hlášení o UFO v USA, je Florida na úplném konci žebříčku. Přesto i v tomto státě se podivné úkazy ve vzduchu začínají množit.

ufo

Další články

Zavří­t reklamu