Mexičan byl napaden mimozemským plavidlem, když jel na kole

Mexičan byl napaden mimozemským plavidlem, když jel na kole | zdroj: mysteriousuniverse.com


UFO napadlo Mexičana! Je za tím Donald Trump?

TÉMATA: ufo | mexiko | záhady

user-avatar

Tomáš Chalupa

20. 08. 2015 | 09:45

Poměrně bizarní případ se udál v Mexiku, kde jednoho staršího muže podle jeho slov napadlo UFO, když jel na kole. Policisté ho našli ve škarpě zle potlučeného, pohmožděného a blábolícího. Někteří komentátoři dávají celou záležitost do souvislosti s multimiliardářem Donaldem Trumpem, který se nedávno stihl znemožnit, když označil Mexičany za násilníky, zloděje a dealery drog, proti kterým by mělo být tvrdě zakročeno. Zdá se, že UFO již zakročilo.

Osmašedesátiletý Francisco Acosta Tostado jel na kole z Paso de Ovejas, když se k němu zezadu z výšky přiblížilo UFO. Donutilo ho spadnout z kola do křoví u cesty. Když se snažil utéct, UFO ho opakovaně napadalo. Podle něj se ho bytosti v létajícím stroji snažily zneužít. Takto to vypověděl policejním důstojníkům, kteří ho našli krvácejícího ve škarpě. Policisté ho nemohli podrobně vyslechnout, protože byl v šoku a pod vlivem "zkušenosti s UFO", jak stálo v policejním protokolu.

Policisté bohužel nenašli žádné stopy přítomnosti UFO. Někteří komentátoři se ptají, co se to vlastně Tostadovi stalo, že byl loven jako zvíře jen tak pro zábavu. Jeden z nich dokonce zveřejnil snímek, na kterém je UFO za helikoptérou Donalda Trumpa, kontroverzního republikánského kandidáta na budoucího prezidenta USA. Ten se netají svým odporem k Mexičanům a požaduje tvrdý postup proti nim. Je snad UFO ve spojení s Donaldem Trumpem a poslouchá jeho rady, ptá se novinář Paul Seaburn? Otvírá tím zcela nové pole hledání spojitostí mezi UFO a politiky zaměřenými proti určitým etnikům. U nás by nejspíš podobný případ přisoudili bojovníku proti islámu Martinu Konvičkovi, kterému by určitě nevadilo, kdyby všechny muslimy odnesli mimozemšťané do jiné galaxie.  

témata

user-avatar

Tomáš Chalupa

20. 08. 2015 | 09:45

Zavří­t reklamu