válkaČeskoslovenskoobjevy

UFO kroužilo nad Nepálem ve stejné době, kdy družice monitorovala snížení nejvyšší hory Mount Everest

+ 1 fotka+ 2 fotky

Ve stejnou dobu, kdy Evropská vesmírná agentura zveřejnila satelitní snímky ukazující, že nejvyšší hora světa Mount Everest se v důsledku nedávného zemětřesení v Nepálu snížila, se nad oblastmi postiženými ničivou katastrofou prohánělo také UFO. Vzbudily snad katastrofální zemské posuny obavy i u samotných mimozemšťanů, ptají se mnozí ufologové.

tyrion 4. května 2015

Smrtící zemětřesení v Nepálu nejen zpustošilo zemi a zabilo tisíce lidí, ale změnilo také tamní krajinu. Dokládají to radarové snímky z družice ESA Sentinel 1A, který nad pohořím proletěl 29. dubna. „Po posunu tektonických desek Indie a Eurasie, který způsobil zemětřesení, došlo ke změnám v zemské kůře, které způsobily menší snížení Everestu“, uvedli pro média vědci z neziskového konsorcia pro geofyzikální výzkumy UNAVCO. Naopak oblasti poblíž hlavního města Káthmándú vzrostly – v některých místech téměř o metr!

Mount Everest před a po zemětřesení

Mount Everest před a po zemětřesení

Ve stejný den se na kanále YouTube objevilo video z reportáže odvysílané ve filipínské televizi, která informovala o přeletu neznámého plavidla trojúhelníkového tvaru nad oblastmi zasaženými zemětřesením. Hlasatelka použila výraz „Nepal sasakyang pangalangaang“, což v překladu z filipínštiny znamená nepálská kosmická loď. Ačkoliv k monitorování rozsahu devastace byla nad Nepál vyslána i malá bezpilotní letadla zvaná drony, jak hlasatelka v reportáži naznačuje, v tomto případě prý o dron nešlo.

Ufologové tvrdí, že UFO byly v poslední době často spatřeny v oblastech postižených sopečnou činností, zemětřesením a jinými přírodními katastrofami. Podle nich proto není žádným překvapením, že se objevily nedávno i v Nepálu. Nikdo ale přesně neví, odkud tato neznámá plavidla pocházejí a za jakým účelem naši Zemi sledují. Skeptici jen poznamenávají, že se rodí ve fantaziích milovníků záhad.

Další články

Zavří­t reklamu