válkaČeskoslovenskoobjevy

U Slunce byl spatřen tajemný trojúhelníkový objekt. Je tam už několik měsíců

Pozornost amatérských ufologů vzbudily záběry na Slunce, které odhalují UFO ve tvaru trojúhelníku. Tají nám NASA něco?

Simona Knotkova 2. května 2020

UFO nadšenec Scott C. Waring se na YouTube podělil se záběry, které pořídil během svého pozorování Slunce. Během náhodného průzkumu na stránce Helioviewer ho zaujal neznámý černý objekt v popředí Slunce. Podle jeho slov je tam už několik měsíců. Vyloučil, že by se mohlo jednat o sluneční skvrnu.

„Díval jsem se na jeden záznam Slunce a rozhodl jsem se, že se blíže podívám na černý trojúhelník, který jsem tam objevil už před mnoha měsíci. Ten objekt tam pořád je. Někteří lidé říkají, že to není vesmírná loď, ale černá skvrna na Slunci, což není možné. Jak si můžete všimnout, černý trojúhelník zůstává na své pozici, zatímco se Slunce za ním otáčí. To je jednoznačný důkaz, že černý trojúhelník není vesmírná anomálie. Je pořád na svém místě a občas se jenom lehce pohybuje doleva, někdy doprava. Očividně není na oběžné dráze. A může tam být dlouho. Já ho tam našel i po devíti měsících, kdy jsem se k záběrům vrátil! Možná je tam celou dobu a NASA jenom doufala, že si nikdo nevšimne kosmické lodi o velikosti Měsíce,“ říká Waring o záznamu, který pochází z 13. března.

Pokud se skutečně jedná o vesmírnou loď či satelit, vyvstává otázka, jak je možné, že ho bezprostřední blízkost horoucí hvězdy nelikviduje. Podle Waringa se nabízí jediná odpověď – je to objekt mimozemské civilizace, která může mít daleko dokonalejší technologii.

„Skutečnost, že je objekt černý, znamená, že je chladný. Není horký. Je to snad satelit Black Knight (údajný neznámý satelit, který se pohybuje kolem Země, pozn. red.)? Jak by se UFO mohlo dostat tak blízko ke Slunci, aniž by bylo zničeno? Jsem přesvědčený, že je to dílo mimozemšťanů nebo něco podobného. NASA a americká vláda nám něco tají. Podle mého názoru je to mimozemská vesmírná stanice, která krouží kolem naší planety,“ míní muž.

Záznam si prohlédněte v přiloženém videu.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu