válkaČeskoslovenskoobjevy

U Roswellu je svastika, zjistili ufologové

U Roswellu je svastika, zjistili ufologové
Zdroj: mysteriousuniverse.org
+ 1 fotka+ 2 fotky

Lidé, kteří se zabývají zkoumáním Země prostřednictvím programu Google Earth, objevili na zemském povrchu poblíž města Roswellu svastiku. Roswell v Novém Mexiku je známou Mekkou ufologů, a tak svastika na tomto místě samozřejmě budí pozornost.

Tomáš Chalupa 20. dubna 2016

Svastika se nachází na souřadnicích 33°12’22.6″N 103°35’05.3″W ve vzdálenosti asi 100 kilometrů od Roswellu. To sice není úplně blízko Roswellu, ale pro publicitu se samozřejmě toto spojení hodí. Otázkou spíše je, jak se svastika na onom místě vzala a kdo ji tam udělal. Nejpravděpodobnějším vysvětelním je, že je to pozemní značka pro bombardéry z Walkerovy letecké základny. Piloti se zkrátka na tuto značku snaží shodit cvičně své bomby.

Svastika u Roswellu zdaleka není jediná takto objevená. Základna amerického námořnictva Naval Amphibious Base Coronado v San Diegu je postavená tak, že z výšky vypadá úplně přesně jako svastika. Nacistický symbol je také vidět na jednom místě v Antarktidě. Také letištní plochy na denverském letišti podle některých byly postaveny na vzorci svastiky. Zkrátka tyto obrazce jsou vidět na nejrůznějších místech světa. Ufologové si lámou hlavu, čím to je, a hledají odpověď, odkud se tyto znaky berou. Uspokojivé vysvětlení zatím nemají.

Další články

Zavří­t reklamu