válkaČeskoslovenskoobjevy

U Guantanáma je podmořská mimozemská základna, tvrdí mariňák

U Guantanáma je podmořská mimozemská základna, tvrdí mariňák
Zdroj: dailymail.co.uk

Bývalý mariňák, který sloužil v šedesátých letech na základně Guantánamo na Kubě, vypověděl, že tam téměř každou noc viděl létat létající talíře. Ty navíc vzlétaly a přistávaly do moře.

Tomáš Chalupa 13. března 2016

Létající talíře podle něj létaly nízko nad základnou. Měly kolem třiceti metrů v průměru a létaly ani ne sto metrů nad zemí. Podle něj bylo mnoho příslušníků námořnictva na základně v šoku z tak velkého počtu mimozemských talířů, které se jim každou noc proháněly nad hlavami.

Barvy nebyly zářivé, jak se často uvádí, ani neměly nějaká výrazná světla. Barvy byly spíše matné, ovšem za neznámými stroji se často pohybovaly ještě malé světelné body, které je sledovaly.

Toto svědectví je vedeno jako Případ 74794 ve složkách Mutual UFO Network (MUFON), což je největší organizace evidující případy UFO. Je tam zaznamenána výpověď vojáka, který tvrdí, že UFO se vznášelo často přímo nad jeho hlavou, když byl na hlídce u plotu kolem základny.

Co je ale nejzávažnější, je skutečnost, že podle něj všechna UFO přistávala a startovala do moře. To by ukazovalo na možnost, že pod vodou se nachází tajná základna. Není to přitom myšlenka nijak nová. O této základně se spekuluje už od padesátých let minulého století. Byly zde případy, kdy letadla ze základny pronásledovalo UFO. Mnoho lidí UFO vidělo a zdá se, že se nikdo nesnažil celou věc nějak utajit. Příběh o jednom létajícím talíři, který sledoval stíhačku, se dokonce objevil v místním armádním časopise.

Guantanámo jako místo pro testování mimozemských technologií by bylo naprosto ideální. Leží mimo Spojené státy, slouží na něm pouze vojáci, nepodléhá civilní jurisdikci, nejsou tam novináři. Zkrátka je to asi nejlepší místo, které Spojené státy mají, pokud by chtěly testovat mimozemské technologie. Nebo tam prostě mají mimozemšťané svou základnu? Kdo ví…

Další články

Zavří­t reklamu