Archie a Nora jsou sehraná dvojka.

Archie a Nora jsou sehraná dvojka. | zdroj: earthables.com


Týraný pejsek se všech bál. Pomohlo mu až přátelství s jedenáctiměsíčním chlapečkem

TÉMATA: děti | zvířata

user-avatar

Simona Knotková

5. 12. 2016 | 08:00

Osmiletý anglický pointer Nora byl jako štěně týraný. Vztah k lidem si znovu vybudoval až díky malému chlapečkovi Archiemu.

Nora nebyla prvním zvířetem, které si rodina Elizabeth Spence vzala z útulku. Kromě ní se starali ještě o další dva psy a tři kočky. K tomu si připočtěte tři malé děti a máte obrázek, jak veselo u nich asi musí být. Na rozdíl od ostatních za sebou ale Nora měla opravdu těžkou minulost. Bývalí majitelé ji týrali a nebylo divu, že se od té doby lidí bála. Vše se ale změnilo díky jedenáctiměsíčnímu Archiemu.

Malé dítě pejska uklidňovalo a on začal trávit nejvíce času v jeho přítomnosti. Za chvíli se z nich stala nerozlučná dvojice, která vše dělá společně. "Když se Archie koupe, Nora leží na podložce a čeká na něho. Když ho kojím, Nora mi pořád skáče na klín. Když Archie dělá nepořádek, Nora je vedle něj a povzbuzuje ho," popisuje Spence.

Jejich soužití dokumentuje na fotografiích, které vkládá na instagramový účet wellettas. Do dnešních dnů ho sleduje už více jak 70 tisíc followerů. Některé z roztomilých snímků si prohlédněte i v naší galerii.

témata

user-avatar

Simona Knotková

5. 12. 2016 | 08:00

Zavří­t reklamu