válkaČeskoslovenskoobjevy

Tahle fotka stála Jacksona málem kariéru: Orgie s trpaslicemi prokládané vodkou

Tahle fotka stála Jacksona málem kariéru: Orgie s trpaslicemi prokládané vodkou
Zdroj: abunda.ru

Touto fotkou americký zpěvák Michael Jackson své fanoušky v roce 1986 moc nepotěšil. Zesnulý král popu si na ní přihýbá z láhve ruské vodky Smirnoff a na klíně se k němu tulí dvě dívčí trpaslice s neuvěřitelně kratičkými sukénkami. Hned na to se vynořily fámy, že je Jackson alkoholik, nemrava a že sympatizuje se Sovětským svazem, úhlavním nepřítelem Ameriky. Stačilo si trochu loknout vodky.

blondie 23. srpna 2014

Maličké dívky z fotografie však Jacksonovu povolnost naopak ocenily. Byly šťastné, že se jejich „šéf“ konečně odvázal. Michael Jackson s nimi totiž v roli kapitána podnikl vesmírnou misi za zlou královnou v jednom z prvních 3D filmů, sci-fi muzikálu „Kapitán EO“ režiséra Francise Forda Coppoly. Liliputky Cindy Sorensonová a Debbie Lee Carringtonová v něm hrály dvojhlavého chlupatého mimozemšťana, který pilotu Jacksonovi pomáhal s navigací.

„Když jsme se s ním poprvé setkaly, byl až bolestně plachý,“ zavzpomínala Debbie. Při představování jen klopil oči. Na druhý den už ale vyšel ze své ulity a blbnul jako malé dítě. Dokonce tropil i kanadské žertíky. Na tanečním parketu se pak k údivu děvčat doslova proměnil v ďábla. Uměl zkrátka projevit i jinou část sama sebe, jak zpíval ve filmové písni „Another part of me“

Další články

Zavří­t reklamu