válkaČeskoslovenskoobjevy

Tři nejhrůznější videa, která svět nikdy neuvidí

Tři nejhrůznější videa, která svět nikdy neuvidí

Za některá videa by možná lidé byli ochotni platit zlatem, ale přesto je nikdy nikdo neuvidí. Jsou věci, které jsou prostě příliš hrůzné na to, aby je kdokoliv viděl. A ti, co je viděli, toho nejspíš dodnes litují.

Tomáš Chalupa 3. října 2014

Armin Meiwes byl Němec, který si v roce 2001 dal inzerát, že by rád někoho snědl, protože je kanibal. A kupodivu i do tohoto zámku se našel klíč a Meiwesovi se ozval jistý Berlíňan Bernd Jürgen Brandes, že by mu rád posloužil jako večeře. To co následovalo, dodnes nikdo nechápe. Brandes přijel za Meiwesem domů do Rotenburgu. Ten Brandese přivítal, pak zabil a nakonec skutečně snědl. Meiwes si z celých dvouhodinových bakchanálií pořídil obsáhlý videozáznam. Je na něm úplně všechno. I to, jak Meiwes řeže Brandesovi přirození a smaží si ho na pánvi. Z naprosto nechutného videa nikdy policie nezveřejnila ani vteřinu, přestože oznámila, že ho má. Je někde hluboko v policejních archivech. A v tomto případě je to tak určitě lepší.

Meiwes u soudu

Meiwes u soudu

Timothy Threadwellovi se říkalo Grizzly Man, protože třináct let se zabývala zkoumáním života těchto nádherných a nebezpečných zvířat. Jezdil za nimi a trávil v jejich společnosti dlouhé dny. Natočil společně se svým kameramanem Wernerem Herzogem sto hodin unikátních záznamů. Nakonec tak zaznamenal i svou smrt. Jeden z medvědů grizzly zabil jeho i jeho přítelkyni, která se natáčení zúčastnila. Vše bylo zaznamenáno na kameře. Herzog pak zveřejnil jen šestiminutovou zvukovou stopu plnou děsivého řevu. Filmový záznam nikdy nikdo neviděl a podle Herzoga, který byl celou záležitostí totálně zničený, je to tak dobře. Spekuluje se o tom, že záznam má bývalá Threadwellova přítelkyně Jewel Palovak.

Threadwell s přítelkyní před tím, než je sežral grizzly

Threadwell s přítelkyní před tím, než je sežral grizzly

Zřejmě nejhorší videozáznam, jaký si člověk může představit, pořizoval zvrácený kanadský pár Paul Bernardo a jeho žena Karla Homolka. Bernardo měl na svědomí mnoho znásilnění školaček ve Scarborough v 70. letech. Policie ho nedokázala vypátrat. Když si vzal Karlu Homolku, dceru českého emigranta, o svatební noci se jí přiznal a zatáhl ji do svých zvrhlých plánů. Společně unesli Karlinu třináctiletou sestru Tammy. Zdrogovali ji a ona se udusila zvratky. Následovaly další dva únosy patnáctiletých dívek Leslie Mahafyové a Kirsten Frenchové. To, co si dívky od obou manželů vytrpěly, přesahuje lidské chápaní. Bernardo si několikadenní mučení a znásilňování nahrával na kameru. Obě dívky zemřely za příšerných okolností. Bernarda nakonec udala právě jeho žena Homolka výměnou za nízký trest. Kanada byla dohodou se soudcem pobouřena. Bernardo samozřejmě dostal doživotí a to jen proto, že Kanada nemá trest smrti. Soudce zakázal nahrávky nejen kdekoliv publikovat, ale nařídil jejich úřední zničení. Nesměly se nikdy použít ani přepisy hlasů.

Tenhle roztomilý páreček mučil a vraždil školačky

Tenhle roztomilý páreček mučil a vraždil školačky

Další články

Zavří­t reklamu