válkaČeskoslovenskoobjevy

Tom Cruise se zbavuje další své nemovitosti. Prodává údajně tajné sídlo scientologických špiček

Tom Cruise se zbavuje další své nemovitosti. Prodává údajně tajné sídlo scientologických špiček
Zdroj: laist.com
+ 3 fotky+ 4 fotky

Hollywoodský herec Tom Cruise v tajnosti prodává pompézní vilu na jednom z Hollywoodských kopců v Los Angeles. O ní už nějakou dobu kolují nepodložené fámy, že ji slavný herec pořídil pro špičky scientologické církve, jíž je sám věrným členem.

blondie 24. března 2015

„Sem šly všechny ty peníze z Mission: Impossible,“ komentují aktuální prodej nemovitosti místní deníky. Herec ji zakoupil před deseti lety a nyní ji prodává za necelých 13 milionů dolarů. Inzeráty hlásají, že jde o nákladně zařízenou vilu v evropském stylu s panoromatickým výhledem na město, která stojí nedaleko proslulého osmiúhelníkového domu Chemosphere architekta Johna Lautnera. Kromě dvoupodlažní vily se třemi ložnicemi se na dva a půl akru rozsáhlém pozemku nachází ještě samostatný dům se čtyřmi ložnicemi a čtyřmi koupelnami. Právě ten se stal zřejmě důvodem ke vzniku fám, že herec tu hostí nejvyšší špičky scientologické sekty. Pokud by to byla pravda, pak se jim tady zajisté dobře rozjímalo o Bohu a nesmrtelnosti lidského ducha. Cruisova hacienda shlíží na město a tone nejen v luxusu, ale i v zeleni. Nechybí tu bazén s vyhřívanou vodou a vodopádem a vinárna s vinným sklípkem.

Obývací pokoj

Obývací pokoj

Před Cruisem vilu vlastnil bývalý manažer zpěváka Franka Zappy, Marty Perellis, který si tu na rozdíl od Cruise udržoval slušný zvěřinec čítající stovky zachráněných zvířat včetně psů, lam a hrdliček.

Hlavní Cruisovou rezidencí je elegantní panství na Beverly Hills, které si herec pořídil v roce 2007 za 30,5 milionů dolarů. Nyní se zdá, že má Cruise v poslední době potřebu se svého nabytého majetku částečně vzdát. Předloni prodal 2,200 m2 velký apartmán v New Yorku a není to tak dávno, co se „zbavil“ také svého ranče v Coloradu. Zda tak činí, aby štědře sponzoroval scientologickou církev, není známo. Dvapadesátiletý Cruise je v Hollywoodu stále žádaným akčním hercem. Tohle léto půjde do kin pátá řada jeho Mission: Impossible a na pokladny v kinech se chystá zaútočit také Top Gun 2, kde opět hraje. Loni Cruise natočil „Edge of Tomorrow“ a roli také dostal v připravovaném krimi dramatu „Jack Reacher: Never Go Back“.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu