válkaČeskoslovenskoobjevy

Terapie doporučuje i Jennifer Lopez. Naučila se díky nim sebelásce

Terapie doporučuje i Jennifer Lopez. Naučila se díky nim sebelásce
Zdroj: Profimedia

Jennifer Lopez se stala prvním hostem v nové YouTube sérii spisovatele a kouče Jaye Shettyho "Coach Conversations". Populární herečka a zpěvačka se ve videu mimo jiné rozpovídala o duševním zdraví a nutnosti učit děti sebelásce už od raného věku.

Simona Knotkova 26. ledna 2021

Děti se ve školách učí spoustu věcí, ale na jejich duševní zdraví se většinou zapomíná. Na tuto skutečnost poukázal Jay Shetty ve své nové YouTube sérii Coach Conversations. Jejím první hostem se stala Jennifer Lopez, která s koučem a autorem knihy Think Like a Monk našla společnou řeč.

Thumbnail # Brangelina není jediná: 7 dalších párů, které se rozešly poté, co spolu natočily filmy
Mohlo by Vás zajímat:

Brangelina není jediná: 7 dalších párů, které se rozešly poté, co spolu natočily filmy

Měly by na to existovat celé školy. Vždycky si říkám, proč neučíme děti už v raném věku, aby se měly rády. Mohli bychom na to dělat aspoň kurzy,“ vyjádřila svůj souhlas se Shettyho tvrzením.

Jak přiznala, ona sama začala terapii navštěvovat před více než deseti let. Díky pravidelným konzultacím s odborníkem lépe porozuměla své osobě a začala se mít skutečně ráda.

„Pamatuju si na začátky své terapie, bylo to někdy ke konci mých třicátých let. Proběhlo tam hodně hovorů o lásce k vlastní osobě. Tvrdila jsem, že se mám ráda. Věci, které jsem dělala například ve svých osobních vztazích, tomu přitom vůbec nenapovídaly. Nerozuměla jsem ani konceptu sebelásky. Nějakou dobu trvalo, než jsem to pochopila, a stále se to učím. Nejdůležitější je, abyste začali naslouchat sobě a věcem, které si říkáte. Co říkáte a co si myslíte – a to říkám svým dětem celou dobu –, se nakonec stane vaší realitou,“ vypráví Lopez.

Thumbnail # „Roli Batmana jsem vzal kvůli svým dětem,“ říká po letech Ben Affleck
Mohlo by Vás zajímat:

„Roli Batmana jsem vzal kvůli svým dětem,“ říká po letech Ben Affleck

Matka dvanáctiletých dvojčat má za sebou tři rozvedená manželství. Jako hlavní příčinu nepovedených vztahů vidí svou obavu ze samoty. „Když jsem dospívala, jedním z mých největších strachů bylo, že zůstanu sama. Dostávala jsem se kvůli tomu do vztahů, často špatných vztahů ze špatných důvodů, protože jsem nedokázala být sama. Teď už ten strach nemám a dokážu trávit čas jen sama se sebou. Byla to pro mě velká výzva se tohle naučit,“ přiznala interpretka, která nedávno zazpívala na inauguraci nově zvoleného prezidenta Spojených států Joeho Bidena.

Momentálně je Jennifer Lopez zasnoubená s bývalým baseballovým hráčem Alexem Rodriguezem.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu