zdroj: YouTube


Tenhle chlupatý méďa umí zatočit s letním vedrem. Podívejte se, jak řádí v bazénu

Prázdniny začaly a vedra udeřila na mnoha místech světa, nejen v České republice. Mnoho lidí teď raději míří na koupaliště, aby se skokem do ledové vody ochladili. Jenže nejenom lidé…

user-avatar

Markéta Oderská

7. 07. 2015 | 08:30

Nedávno se na internetu stalo hitem video, natočené v přírodní rezervaci pro ohrožené druhy Single Vision ve městě Melrose na Floridě. Zachycuje syrského hnědého medvěda jménem Bruiser, který se ohromně baví dováděním v plaveckém bazénku. Vylézá po žebříku, skáče do vody, hraje si s prknem na hladině, leze z bazénku ven a zase chvátá zpátky na schůdky, aby hodil  do vody další šipku. Zjevně je šťastný jako malé dítě.

„Cílem Single Vison není jen poskytnout domov krásným exotickým zvířatům, o které se staráme, ale uspokojit jejich fyzické i psychické potřeby tím, že jejich život obohacujeme každodenní hrou a interakcí nejen s jinými živočišnými druhy, ale i s člověkem mimo jejich každodenní výběh,“ vysvětlují pracovníci přírodní rezervace. Nelze než dodat, že je medvědům co závidět. Zkrátka i zvířata se stejně jako člověk ráda baví a nesnášejí nudu ani úmorné horko, zvláště když musí i v létě nosit teplý kožich.

 

témata

Komentáře ( )

user-avatar

Markéta Oderská

7. 07. 2015 | 08:30

Zavří­t reklamu