Dr. Santilli a jeho teleskop odhalili mimozemšťany přímo v naší atmosféře. | zdroj: youtube.com


Teleskop odhalil neviditelné mimozemské inteligentní bytosti přímo tady na Zemi!

TÉMATA: ufo | záhady | věda | vesmír

user-avatar

lupa

4. 02. 2016 | 17:30

Společnost Thunder Energies, zabývající se fyzikou a energetikou, odhalila pomocí svého teleskopu mimozemské entity, které žijí přímo v zemské atmosféře.

Společnost Thunder Energies vlastní kontroverzní vědec profesor Rugero Santilli, který byl před lety nominován na Nobelovu cenu za fyziku a chemii. Dr. Santilli vynalezl speciální teleskop určený k pozorování částic antihmoty, proudících na Zemi z vesmíru. Na rozdíl od všech ostatních teleskopů tak není osazen konvexními čočkami, ale konkávními. Právě díky těmto čočkám zachytil něco, co se dosud nikomu nepovedlo. Entity pohybující se přímo v atmosféře Země!

"Neviditelné entity se objevily na záběrech kamery napojené na Santilliho teleskop. Záběry byly pořízeny bez jakéhokoliv zvětšení. Nic podobného není vidět pouhým okem a není ani na snímcích teleskopu Gallileo," stojí ve výzkumné zprávě k projektu.

Santilli už dokonce dokázal rozlišit dva druhy těchto neviditelných entit. První druh je neviditelný pouhým okem nebo teleskopy s konvexními čočkami, pvyskytuje se v zemské atmosféře a na záběrech se objevuje v podobě černých skvrn. Ty se pohybují pomalu a rotují. Pohyb probíhá na bázi antihmoty. Druhý typ je podobný, jen jeho obraz je světlý. Pohybuje se dopředu a dozadu. Tyto entity podle zprávy prováděly cosi jako průzkum vojenských instalací a zařízení na základně v Tampě. Jsou tedy zřejmě inteligentní, protože sledovaly lidskou činnost. Takže to tu máme zase, sledují nás bytosti z vesmíru, ovšem my nevidíme je. Tedy vyjma jednoho teleskopu. Zaplať pámbůh za něj. 

user-avatar

lupa

4. 02. 2016 | 17:30

Zavří­t reklamu