válkaČeskoslovenskoobjevy

Takhle vypadá v 67 letech bývalá Miss Universe . Jak to dělá a je to vůbec ona?

Takhle vypadá v 67 letech bývalá Miss Universe . Jak to dělá a je to vůbec ona?
Zdroj: www.viralnova.com

Bylo jí zrovna osmnáct, když v roce 1965 reprezentovala Thajsko na mezinárodní soutěži krásy Miss Universe. Apasra Hongsakula se tehdy stala první Thajkou a v pořadí teprve druhou Asiatkou, která tento titul vyhrála. A jak se zdá, měla by šanci si svůj úspěch zopakovat i nyní, po 50 letech. Vůbec totiž nestárne.

blondie 29. října 2014
Miss Universe 1965

Miss Universe 1965

Brzy po svém triumfu se Apasra Hongsakula rozhodla odejít z výsluní slávy a její tvář se tak po mnoho let neobjevovala na stránkách časopisů a novin. Lidé na ni téměř zapomněli, ale když se nedávno její současná fotografie vynořila na Internetu, vzbudila obrovské pozdvižení. Ve svých 67 letech tahle Thajka nevypadá snad ani o den starší jako v době své slávy.

Která je mladší?

Která je mladší?

Její přehnaně mladistvá tvář bez vrásek však vzápětí zavdala také podnět k mnoha fámám o tom, kolik asi thajských bahtů musela bývalá misska utratit za omlazovací kúry a plastické chirurgie. Na obranu krásky okamžitě vystoupil její manažer s prohlášením, že jediné, co si vyžehlila, jsou její původně vlnité vlasy, což prý pak lidi zmátlo. Vysvětlil také, že Apasra už léta o svůj zevnějšek pečlivě dbá, stravuje se velmi zdravě a používá spoustu opalovacího krému.

Přesto rozdíl mezi jejími roky a současným vzhledem je opravdu propastný a Apasra by mohla směle konkurovat jiné nestárnoucí. věčné mladici, Japonce Masako Mizutani.

Našli se však pochybovači, kterým to v hlavě nepřestalo vrtat, brouzdali po webech a objevili ještě jiné fotografie. Bývalá královna krásy na nich sice stále vypadá fantasticky, přesto je z nich poznat, že této dámě už dávno není třicet, což se o fotkách upravovaných photoshopem rozhodně říct nedá.

Neupravená fotka bývalé Miss Universe

Neupravená fotka bývalé Miss Universe

Apasra Hongsakula před 50 lety

Apasra Hongsakula před 50 lety

Jak vidno, věk se zkrátka tak úplně obelstít nedá, zato lidi se nechají snadno oklamat, dnes k tomu stačí pár technických triků. Bez zajímavosti rozhodně není fakt, že Apasra Hongsakula provozuje v samém srdci Bangkoku salon krásy, hojně navštěvovaný právě ženami, které by stejně jako jejich majitelka chtěly dosáhnout věčného mládí. Objevily se sice informace, že firmu vlastní její babička, které by tím pádem mělo být přinejmenším 90. Zřejmě mají ženy v jejich rodě „nestárnoucí geny“, anebo si předávají z generace na generaci nějaký tajný elixír. Jestli bude na prodej, se časem ukáže.

Tenhle salon krásy prý provozuje babička bývalé královny krásy. Snad to není ta slečna z plakátu?!

Tenhle salon krásy prý provozuje babička bývalé královny krásy. Snad to není ta slečna z plakátu?!

Další články

Zavří­t reklamu