Flotila ruských plavidel vyslaná do Saúdské Arábie pro Gabrielovu archu

Flotila ruských plavidel vyslaná do Saúdské Arábie pro Gabrielovu archu | zdroj: mirrorspectrum.com


Tajemná Gabrielova archa: Rusko získalo od Saúdů starověkou apokalyptickou zbraň

TÉMATA: záhady | rusko

user-avatar

Tomáš Chalupa

24. 02. 2016 | 13:00

Prezident Putin nařídil flotile lodí, aby dopravily do Antarktidy objekt zvaný Gabrielova archa. Objekt má mít vojensko-náboženskou důležitost. Archu loďstvo převáželo ze Saúdské Arábie.

Kvůli arše se zřejmě v září setkali vyslanci ze Saúdské Arábie s ruským patriarchou Kirillem. Archa totiž byla nalezena pod Velkou mešitou v Mekce. V témže měsíci kopalo patnáct mužů tunel, ve kterém byla nalezena tato tajemná zbraň. Když se ji pokoušeli přemístit, zbraň vyšlehla plazmový výboj. Bylo to přesně 11. září loňského roku. Výbuch v podzemí se projevil i na povrchu, kde shodil velký stavební jeřáb. Při jeho pádu zahynulo 107 lidí.

Další pokus vyprostit z podzemí archu stál ještě více životů. Pokaždé došlo k náhlé erupci plazmy, která zabila až 4000 lidí. Nakonec se však zřejmě zbraň podařilo vytáhnout a předat Rusům. Kreml pro ni vyslal flotilu lodí a tajně ji převážel na tajnou vojenskou základnu v Antarktidě. 

Gabrielova archa má být truhlice nebo schrána obsahující zdroj enormní energie. Proroku Mohamedovi ji dal archanděl Gabriel na hoře Hira v pohoří Jabal an-Nour. Kam se poté poděla, nikdo neví, tedy až do loňského září, kdy ji objevili náhodou pod Velkou mešitou v Mekce. Není také zřejmé, proč ji Saúdové vydali Rusům a co za to případně získali. Co s archou hodlají udělat Rusové, ví jen Vladimir Putin.

témata

user-avatar

Tomáš Chalupa

24. 02. 2016 | 13:00

Zavří­t reklamu