válkaČeskoslovenskoobjevy

Tahle roztomilá školačka je ve skutečnosti 42letý muž

Tahle roztomilá školačka je ve skutečnosti 42letý muž
Zdroj: odditycentral.com
+ 5 fotek+ 6 fotek

Takuma Tani klame svým vzhledem. I když na internetu připomíná náctiletou školačku, v civilu je to čtyřicetiletý muž s manželkou a dítětem.

Simona Knotkova 24. ledna 2020

Japonec narozený v roce 1977 měl odjakživa blízko k umění. Už od tří roků se učil hře na klavír a zpěvu, na střední objevil kouzlo poezie. O několik let později založil rockovou kapelu, ve které účinkoval jako zpěvák. Do povědomí širší veřejnosti ale vstoupil teprve ve svých třiceti čtyřech letech, kdy se začal stylizovat do podoby malé školačky.

Vytvořit dokonalou iluzi mladé dívky nečiní Takumovi žádné velké obtíže. I ve svých dvaačtyřiceti letech se totiž může chlubit mladistvým vzhledem. K tomu si přidejte drobnou postavu (měří pouhých 162 cm a váží 47 kilogramů) a ženské rysy v obličeji. Kde schází příroda, tam nastupují mužovy šikovné ruce, které make-upem a líčidly zjemní či zvýrazní to, co je třeba.

Lidé, kteří ho vidí prvně, skutečně nevěří svým vlastním očím. „Byl jsem na 100 % přesvědčený, že se jedná o mladou studentku,“ reagoval například jeden člověk v diskuzi. Jiní vyzdvihují jeho líčící schopnosti.

Takuma Tani (uprostřed) ve své civilní podobě

Takuma Tani (uprostřed) ve své civilní podobě

Tani je ve své zemi celebritou a často je zván do různých televizních pořadů a soutěží. Mimo to nadále hraje s kapelou a rovněž je majitelem vlastní módní značky AtukoSvet Tokyo, jejíž modely sám prezentuje. Nudu nezažívá ani ve svém osobním životě. Možná to některé z vás překvapí, ale v civilu je nejenom vzorným (heterosexuálním) manželem, ale od roku 2016 také pyšným otcem dítěte.

Doufá, že jeho příběh inspiruje další lidi v tom, aby se nestyděli za své odlišnosti a žili život podle svých představ. „Jsem tady, abych všem lidem vzkázal: Můžete dělat ve svém životě to, po čem opravdu toužíte! Neznepokojujte se tím, co si ostatní myslí o vašem oblečení nebo chování. Nevěnujte tolik pozornosti tomu, jestli někam budete kvůli svému věku nebo pohlaví zapadat. Jenom buďte tím, kým jste, a užívejte si život,“ říká.

Takumu Taniho jako roztomilou školačku si prohlédněte v naší galerii.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu