Nevinný žert se zvrtl v něco šíleného. | zdroj: bbc.com


Synové vyvěsili billboard s číslem jejich otce. Pak se začaly dít věci

TÉMATA: prank | virál | narozeniny

user-avatar

Simona Knotková

22. 03. 2019 | 08:00

Pro netradiční narozeninový fórek se rozhodla dvojice mužů ze Spojených států. Nechala vyrobit billboard s telefonním číslem svého otce a prosbou o zaslání přání. Došlo k nevyhnutelnému...

Synové Chrise Ferryho mají smysl pro humor. Ze svého otce si rádi střílí a dělají mu různé naschvály. Jedním z jejich oblíbených pranků je kupříkladu informování o jeho narozeninách v restauraci v době, kdy je vůbec nemá. Rádi pak sledují, jak muž rozpačitě reaguje na přání číšníků. Letos šli ještě dál.

K 62. narozeninám Chrise nechali u města Linwood vyvěsit billboard s jeho podobiznou, telefonním číslem a prosbou k cestujícím, aby mu popřáli vše nejlepší. První textovou zprávu Američan obdržel od muže jménem Nick.

"Přišlo mi přání od neznámého muže. Zeptal jsem se ho: 'Odkud víte, že budu mít narozeniny?' Odpověděl mi: 'Viděl jsem to na billboardu,'" vypráví Chris, jak se dozvěděl o vtípku svých synů.

Ti momentálně žijí ve Floridě a nikdy je prý nenapadlo, že by se nevinný prank mohl zvrtnout do obřích rozměrů. "Chtěli jsme, aby zažil narozeniny, na které jen tak nezapomene. Mysleli jsme, že se to uchytí jen u místních a pár lidí mu zavolá. Všechno se ale zvrtlo, když jsme o tom napsali na sociální sítí," vypráví syn Chris.

Po prvních sms a zavoláních následovala celá záplava přání z celého světa. Lidé z Filipín, Keni, Lucemburska, Nepálu nebo Austrálie – ti všichni a další chtěli Ferrymu popřát vše nejlepší. "V řádu minut můžu sledovat, jak se deset až dvacet zpráv rozroste v šest stovek. Už ani nemůžu normálně používat svůj mobil," zoufá si.

Zprvu se snažil odpovídat na každý telefonát a zprávu, ale nyní to již není v jeho silách. Změnil si proto vzkaz v hlasové schránce a každému volajícímu děkuje za jeho přání. Netřeba asi dodávat, že hlasová schránka je neustále přeplněná.

Přesto všechno ale není na své potomky rozzlobený a až na malé nepříjemnosti se celé situaci zatím směje. Synové mají už proto v plánu, že by v příštím roce mohli přijít ještě s větším billboardem.

user-avatar

Simona Knotková

22. 03. 2019 | 08:00

Zavří­t reklamu