válkaČeskoslovenskoobjevy

Svůdná Angelina Jolie v roce 1995: Fotila se u zdi nahoře bez a odhalila i tetování na zadečku

Svůdná Angelina Jolie v roce 1995: Fotila se u zdi nahoře bez a odhalila i tetování na zadečku
Zdroj: lh5.googleusercontent.com
+ 13 fotek+ 14 fotek

Dnes je Angelina Jolie považována za elegantní a vznešenou dámu, kterou loni v říjnu dokonce britská královna povýšila do šlechtického stavu. Fotky, které nedávno proběhly internetem, však připomínají, že tomu tak vždy nebylo. Na počátku své herecké kariéry se ani ne dvacetiletá Angelina musela obnažit a provokativně pózovat s roztaženýma nohama u zdi.

blondie 7. ledna 2015

V roce 1995 nafotila tehdy ještě neznámá herečka sérii odvážných fotek k propagaci snímku Nebezpečná síť, v němž dostala svoji první velkou roli. Při focení si vykasala černé šaty a odhalovala různé části svého sexy těla včetně tetování.

Zveřejnění 20 let starých fotografií dnes zasloužilou matku šesti dětí i zvláštní vyslankyni Vysokého komisaře OSN pro uprchlíky asi nepotěšilo, ale v době rychlého internetu se už dnes skoro nic neutají.

Angelina Jolie s natáčkami a cigaretou

Angelina Jolie s natáčkami a cigaretou

Pro herečku však tyto fotky znamenají i palčivé osobní vzpomínky. Během natáčení filmu Nebezpečná síť se totiž zamilovala do britského herce Jonnyho Lee Millera. Byla to její druhá známost po třech letech, kdy se rozešla se svojí první velkou láskou. Po skončení natáčení sice na několik měsíců spolu přerušili kontakt, později se však dali znovu dohromady a již 28. března 1996 se vzali. Angelina se na svatbu dostavila v černých kožených kalhotách a bílé košili, na níž měla napsáno ženichovo jméno svojí vlastní krví. Manželství však dlouho nevydrželo, Angelina si mezitím prožila krátký lesbický románek s herečkou a modelkou Jenny Shimizu, s níž točila film Foxfire (1996). O svém vztahu tedy prohlásila: „Pravděpodobně bych se vdala za Jenny, kdybych již nebyla vdaná za mého manžela. Byla to láska na první pohled.“

Angelina se s Millerem rozešla již v září 1997, ale manželství bylo oficiálně rozvedeno až 3. února 1999. Ve stejném roce získala již třetí Zlatý glóbus a prvního Oscara za roli sociopatické dívky v dramatu Narušení (1999) a stala se jednou z nejuznávanějších a nejlépe placených hollywoodských hvězd.

Další články

Zavří­t reklamu