válkaČeskoslovenskoobjevy

Švédi usilují o bezpečný sex s mimozemšťany, do vesmíru chtějí poslat speciální kondom

Švédská asociace pro sexuální vzdělávání (RFSU) má za to, že by se lidstvo mělo začít zabývat bezpečným sexem s mimozemšťany. Sexuální kontakt s mimozemskými bytostmi je nevyhnutelný, pokud k němu nedochází už nyní.

Tomáš Chalupa 30. září 2016

RFSU dokonce už spustila online petici, kterou chce odeslat do NASA. Má za cíl přesvědčit vedoucí pracovníky, aby se agentura začala vážně zajímat sexuálními vztahy s mimozemšťany a především aby v některé ze svých sond odeslala do vesmíru speciální švédský vesmírný kondom. Co na tom, že lidstvo zatím na žádné mimozemšťany přes veškerou snahu nenarazilo. Existuje mnoho lidí, kteří popisují, že byli uneseni mimozemšťany a také jimi byli zkoumání. A výzkum, to nebyly jen všemožné medicínské zákroky, ale také umělé oplodňování a sex s mimozemšťany. Existuje dokonce společnost hybridních dětí, jejichž matky tvrdí, že je zplodily s mimozemšťany.

RSFU se nesnaží o to, aby sexuální kontakty s mimozemšťany přestaly, ale aby byly bezpečné. Bohužel neznají ani přibližně, jakou podobu mají mimozemšťané a jaké jsou jejich pohlavní orgány. Proto lze jen velmi těžko predikovat, jak má být bezpečný sex zajištěn. Ovšem ani to nebrání RFSU v rozvíjení dalších aktivit. Nejnověji spustili web a na YouTube umístili klip, který se problematikou zabývá. Pokud vám to celé přijde šílené, tak věřte, že v tom nejste sami. Ovšem švédský náhled na sexualitu je značně odlišný od našeho a seveřané jsou přesvědčeni, že to dělají pro dobro celého lidstva.

Další články

Zavří­t reklamu