válkaČeskoslovenskoobjevy

Svatba ve stylu Star Wars: Vojáci Impéria doprovodili milovníky Hvězdných válek k oltáři

Svatba ve stylu Star Wars: Vojáci Impéria doprovodili milovníky Hvězdných válek k oltáři
Zdroj: The Huffington Post
+ 7 fotek+ 8 fotek

Svět Hvězdných válek není pro mnohé ničím jiným než pouhou filmovou fikcí a fantastickou představou. Co když si však tuto fantazii dopřejete zažít alespoň jednou v životě – zrovna v den své vlastní svatby?

blondie 14. února 2015

Říká se, že ty nejlepší svatby jsou odrazem svatebního páru, jeho vkusu, zálib a preferencí. Pokud je někdo od dětství milovníkem Hvězdných válek, nelze se divit, když si v duchu této filmové sci-fi série zařídí svatební obřad, jako třeba Jennifer a Joshua z Los Angeles. A nemusí to vůbec dopadnout špatně, ba naopak!

Svatební pár zakomponoval prvky ze Star Wars do celé svatební výpravy jemně a vkusně, takže výsledný dojem je překvapivě elegantní a šik. Nevěstu a ženicha přišli pozdravit dva vojáci Impéria a doprovodili je na svatební recepci. Tam už je čekal dort vyzdobený motivy z Hvězdných válek. Jmenovky na svatební tabuli nesly jména hrdinů ze Stars Wars – Rebel, Droid, Twi’lek a spol. Svatebčané obdrželi světelné meče, se kterými večer tančili. Ovšem největší třešničkou na dortu bylo, když se na parketu zjevil nevěstin otec jako Darth Vader a vyzval ji k tanci. Svou dceru tím přivedl minimálně do sedmého nebe.

Právě nevěsta totiž stála za celým nápadem uspořádat svatbu ve stylu Star Wars. Jak prozradila deníku The Huffington Post, její posedlost onou velmi vzdálenou Galaxií sahá hodně hluboko. Doufejme, že neméně hluboká je i láska obou novomanželů a že je bude na další cestě provázet vesmírná síla. Budou ji určitě potřebovat.

Další články

Zavří­t reklamu