Někdo vyhazuje měsíčně tisícovky za cigarety, jiný si pravidelně kupuje za akční

Někdo vyhazuje měsíčně tisícovky za cigarety, jiný si pravidelně kupuje za akční "slevy" výrobky, které ani nepotřebuje, a třetí si třeba dopřeje exkluzivní gastronomický zážitek. Každý máme vlastní volbu, jak se svými penězi naložíme. | zdroj: boredpanda.com


Studentka si objednala menu za 13 tisíc korun. Lidi jí za to nemůžou přijít na jméno

TÉMATA: jídlo | luxus

user-avatar

Simona Knotková

4. 01. 2018 | 13:30

Jak vypadá a chutná menu za třináct tisíc korun? To se rozhodla zjistit australská studentka.

"Do San Francisca jsem jela pracovně. Mám zvyk, že v každém místě, které navštívím, zajdu do té nejlepší restaurace. Vůbec nejsem nijak movitá – jsem vysokoškolská studentka. Mám ale ráda dobré jídlo a vždy si na něho našetřím," píše v úvodu svého příspěvku nejmenovaná uživatelka sociální sítě Imgur.

V kalifornském městě navštívila restauraci Saison, kde si objednala menu pro jednoho člověka za 600 dolarů, tedy cca 12,7 tisíc korun. Jednotlivé chody si vyfotila a publikovala na zmiňovaném serveru.

"Focení jídla je stále populárnější, dokonce i v luxusních podnicích. Vím, že teď vypadám jako nějaká 'instaděvka', ale zaprvé nemám Instagram a zadruhé když už utrácím tolik peněz za jídlo, chci ho ocenit i později. Také ho chci sdílet s těmi, které by to mohlo zajímat."

Jak už to ale tak bývá na internetových diskuzích zvykem, samozřejmě se našla spousta nepřejících lidí, kteří náročný apetit mladé ženy nemohli strávit. Australanka jim ovšem poslala jasný vzkaz:

"Pro všechny, kteří si myslí, že to za to nestálo a své peníze jsem měla utratit smysluplněji, když nejsem tolik prachatá: Běžte laskavě do p*dele. Jsou to moje peníze a tohle mám ráda já. Taky jsem si za to mohla koupit kokain nebo pervitin. Nechte mě, prosím, na pokoji a sami si běžte třeba do mekáče, pokud chcete. Je to vaše volba."

Amen.

témata

user-avatar

Simona Knotková

4. 01. 2018 | 13:30

Zavří­t reklamu