válkaČeskoslovenskoobjevy

Stopař se údajně vypařil do vzduchu. V autě po něm zbyl jen otisk bot

Stopař se údajně vypařil do vzduchu. V autě po něm zbyl jen otisk bot
Zdroj: odditycentral.com
+ 1 fotka+ 2 fotky

Smyšlená historka? Omyl? Nebo skutečný důkaz paranormálních jevů? Muž z Argentiny popsal zážitek, kdy se jeho spolujezdec doslova vypařil do vzduchu.

Simona Knotkova 12. června 2020

K případu došlo 26. únoru 2018. Muž jménem Pedro Peirone jel z obchodní cesty zpátky domů do města San José de la Esquina v argentinské provincii Santa Fé. Cestou si všiml mladíka, který podél cesty stopoval, a nabral ho do auta. Podle Peirona se jednalo o tichého a nesmělého teenagera. Jediné, co se od něj dozvěděl, bylo, že pochází z nedaleké Arteagy a je mu sedmnáct let. Na otázku, zda chce svést až do San José de la Esquina, dostal zamítavou odpověď.

„Nakonec mi řekl, ať ho vyhodím na křižovatce vedoucí ke hřbitovu. Sotva jsme tam dojeli, ucítil jsem příšerný pach spáleniny. Zastavil jsem, abych se podíval, jestli něco nehoří. Vylezl jsem z auta, zkontroloval jeho zadek, a když jsem se otočil zpátky, všiml jsem si, že uvnitř auta nikdo není,“ vyprávěl muž novinářům.

Pedro Peirone (napravo) ukazuje novinářům místo záhadného zmizení. Foto: rosarioplus.com

Pedro Peirone (napravo) ukazuje novinářům místo záhadného zmizení. Foto: rosarioplus.com

Zprvu si myslel, že mladík zkrátka jen vystoupil z auta a bez povšimnutí zmizel. Ať se ale podíval kamkoliv, nikde v jeho zorném poli nebylo živáčka. Co bylo ještě zvláštnější, po mladíkovi zůstaly na gumové rohožce dva černé otisky bot. Ve vzduchu vozu se stále vznášela spálenina, i když Peirone žádnou závadu neobjevil.

Na místo později dorazili jeho kamarádi, kteří se společně s ním pokoušeli stopaře najít. Po bezvýsledném pátrání Peirone kontaktoval policii, které se svěřil se svým podivným zážitkem. Případem se začali zabývat také novináři.

Otisky v rohožce, které po sobě údajně zanechal stopař. Foto: rosarioplus.com

Otisky v rohožce, které po sobě údajně zanechal stopař. Foto: rosarioplus.com

Ti se na rozdíl od vyšetřovatelů začali šťourat také v mužově minulosti, aby odhalili, do jaké míry se mu dá věřit. Každý, koho se zeptali, však řidiče popisoval jako dobrého a pracovitého člověka, se kterým nikdy nebyly problémy. Sám Pedro se považuje za věřícího člověka, který však nikdy nevěřil v paranormální jevy.

„Jsem z toho celkem vystresovaný a nervózní. Nebojím se, ale zkrátka si nedokážu vysvětlit, co se stalo,“ sdělil o nadpřirozeném zážitku, který do dnešních dnů nikdo neobjasnil.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu