válkaČeskoslovenskoobjevy

Správná manželka má uklízet a obskakovat svého muže, tvrdí Ruska. Vyučuje to v kurzu

Mysleli jste si, že doby, kdy byly ženy otroky manželů a domácnosti, jsou definitivně za námi? Ne tak docela. Podnikavá Ruska dokonce pořádá kurzy, kde ženy učí "správnému chování".

Simona Knotkova 21. září 2017

„Muž by se měl o ženu starat, zatímco žena ho má přijímat takového, jaký je, a věřit mu. A být mu vděčná,“ tvrdí Alesja Terechova, zakladatelka kurzu „Žena uvnitř“.

Ženy se u ní učí, jak správně pečovat o domácnost a činit muže šťastné. Krom toho jim Terechova radí, jak se dobře oblékat a starat se o svou vizáž, aby k újmě nepřišel ani mužův zrak.

„Jsem názoru, že žena musí dělat domácí práce. Když se manžel vrací domů z práce, všechno musí být perfektní. Musí pro něho navařit a nakrmit ho. Musí být krásně oblečená. Musí se postarat o děti,“ pokračuje.

A kde má žena ve všem tom uklízení, vaření, zkrášlování se a obskakování manžela najít ještě čas na zaměstnání? Do toho podle Terechovy ani chodit nemá. Uškodilo by to její ženskosti. „Ženy by měly vědět, že pracováním a vyděláváním peněz ztrácí ženskou energii a nejsou už stoprocentně žádoucí. To je fakt.“

Zajímavostí je, že sama Ruska nemá manžela ani děti. Kvůli byznysu ve školení hospodyněk na to samozřejmě nemá čas.

Další články

Zavří­t reklamu