I dvojice z Padesáti odstínu šedi – Dakota Johnson a Jamie Dornan – dostali svou koláž. Vznikla spojením Glamour magazínu a obrazu The Black Brunswicker, jehož autorem je John Everett Millais.

I dvojice z Padesáti odstínu šedi – Dakota Johnson a Jamie Dornan – dostali svou koláž. Vznikla spojením Glamour magazínu a obrazu The Black Brunswicker, jehož autorem je John Everett Millais. | zdroj: http://magplusart.tumblr.com/


Spojit Picassa a Vogue magazín? Proč ne!

TÉMATA: Vogue | Harper’s Bazaar | Eisen

user-avatar

Crazy Eyes

6. 07. 2015 | 14:45

Klasická umělecká díla a obálky s hvězdami popkultury z lesklých magazínů. Myslíte, že tyhle dvě věci nejdou dohromady? Eisen Bernardo, Filipínec, pracující jako kreativní ředitel v jedné mediální agentuře, dokazuje opak.

Jeho sbírka, ve které spojuje obrazy od Picassa, Klimta nebo třeba Boticelliho s titulními stranami časopisů jako Vogue, Time nebo Harper’s Bazaar, čítá už několik stovek koláží. A stále roste!

“Tento projekt, který stále probíhá, je můj způsob jak vzdát hold časopisům coby místům lidského uměleckého vyjádření,” vysvětluje Eisen. A nutno říct, že se mu to daří. Jeho výtvory jsou tak nápaité, že snad nemohou nikoho urazit. Konzervativní obdivovatele výtvarného umění na jedné straně ani mladé lidi, odkojené současnou kulturou hvězd červených koberců, kteří nemají o slavných malířích potuchy. Přesvědčte se sami!

user-avatar

Crazy Eyes

6. 07. 2015 | 14:45

Zavří­t reklamu