Oáza pro všechna nezodpovědná párty zvířata.

Oáza pro všechna nezodpovědná párty zvířata. | zdroj: odditycentral.com


Spása pro všechny pařmeny! V Amsterdamu otevřeli bar pro léčení kocoviny

TÉMATA: nizozemsko | alkohol | bar

user-avatar

Simona Knotková

5. 11. 2016 | 09:00

Večírky s alkoholem jsou příjemným zpestřením našich životů. Poněkud horší už jsou ale rána poté. V Amsterdamu vymysleli způsob, jak pařmenům co nejvíce zpříjemnit jejich kocovinu.

Jak si poradit s nepříjemnou kocovinou po prohýřené noci? V Amsterdamu nevyznávají klasické "sprav se tím, čím ses zkazil" a raději zvou do nově otevřeného Hangover Baru. Zařízení je otevřeno od pátku do neděle a návštěvníkům nabízí veškeré zázemí, které je má zbavit od nepříjemných následků pití.

Jak praví věta nahoře, alkohol na vyléčení zde opravdu nehledejte. Objednat si můžete vitamínové nápoje či "kocovinové jídlo". Namísto běžného boxu budete zavedeni do postele, kde si můžete udělat pohodlí. Kdo nebude chtít jenom polehávat a sledovat televizi, může navázat konverzaci s dalšími spolutrpiteli.  K dispozici je také kyslíkový bar, který vašemu tělu pomůže lépe se zase dostat do formy.

Ještě jsme ale neřekli to nejdůležitější: Abyste se do baru dostali, musíte dopadnout pozitivně na alkohol testeru. Což velkým problémem zřejmě nebude. 

user-avatar

Simona Knotková

5. 11. 2016 | 09:00

Zavří­t reklamu