válkaČeskoslovenskoobjevy

Španělský umělec se setkal s mimozemšťany a rovnou je namaloval

Robert Llimós je španělský umělec a vítěz Národní ceny Katalánska za plastické umění, který se v Brazílii v roce 2009 setkal s mimozemšťany. Silný zážitek jej vedl k tomu, že je ztvárnil umělecky.

Tomáš Chalupa 1. března 2017

Lidé se prý nemají kontaktu s touto mimozemskou rasou nijak obávat, tvrdí Robert Llimós a popisuje své vlastní setkání. Na procházce se skicákem a tužkou se na chvíli posadil, když zjistil, že se dívá na mimozemskou vesmírnou loď. Loď se vznášela nad písečnými dunami a za jejími okny byly vidět postavy, které rozhodně nebyly lidské. „Měli královské držení těla, dlouhé krky, deformované lebky a černé oči,“ popsal tyto postavy Robert Llimós. „Byli jako bratři, kteří nám přišli pomoci, nikoliv nám ublížit,“ dodává.

Mimozemšťané si ho vybrali pro setkání záměrně. „Moje role je zmírnit strach ze setkání s nimi dříve, než se znovu vrátí. Udělal jsem tyto obrazy, takže se nebudete bát těchto postav s dlouhými krky. Za dvacet let tyhle postavy znovu uvidíme a lidé si pak řeknou: Ale, ten šílenej chlápek měl fakt pravdu!“ Takže pokud se setkáte s dlouhokrkými zelenými postavami, nepanikařte, jsou to přátelé. Odvolejte se případně na Llimóse, měli by ho znát.

Další články

Zavří­t reklamu