válkaČeskoslovenskoobjevy

Na gangsterově hrobě trůní Audi Q5, nevkusné to místním nepřijde

Na gangsterově hrobě trůní Audi Q5, nevkusné to místním nepřijde
Zdroj: odditycentra.com
+ 1 fotka+ 2 fotky

Antonio El Tonto neboli Blázen či Král kamionů. Tak se říkalo jednomu z největších gangsterů Granady. Byl nejméně šedesátkrát zatčen za únosy a pašování. Jeho mramorovou hrobku zdobí replika jeho samého a jeho oblíbeného Audi Q5.

Tomáš Chalupa 8. dubna 2021

El Tonto kradl náklaďáky plné zboží, které pak rozprodával dál. Často byl úspěšný a někdy také ne. Mnohokrát seděl, ale mnohem víckrát se mu podařilo náklad získat a zmizet. Prodal ho za miliony a velmi rychle zbohatl. I předtím byl vyhlášený hýřil, ale s tučným kontem se jeho životní styl a záliby posunuly ještě o level výše. Jeho hrobka o tom vypovídá více než tisíc slov.

Nejen přesná imitace jeho oblíbeného Audi Q5 (oblíbenější prý bylo Ferrari, ale z jakéhosi důvodu nebylo možné vyrobit jeho kopii), ale také zlaté rolexky nebo taška Gucci, to vše byly propriety, které neodmyslitelně patřily k jeho životu a zdobí dnes i jeho poněkud nezvyklý hrob. El Tonto zemřel ve věku 46 let krátce poté, co byl opět zatčen a obviněn z krádeže sedmi kamionů a jejich nákladu.

V rodném městě Pinos Puente, kde si mimochodem otevřel obchod, jej ale nemají za padoucha, ale spíše něco na způsob místního Jánošíka. Svědčí o tom i čerstvé květiny, které místní na jeho bizarním hrobu zanechávají.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu