válkaČeskoslovenskoobjevy

Šílená Američanka si nechala vyrobit na těle třetí prso. Chce do televize

Šílená Američanka si nechala vyrobit na těle třetí prso. Chce do televize
Zdroj: metro.co.uk

Říká se, že prsa jsou jako Martini. Dvě jsou perfektní, třetí už je problém. Ovšem jak pro koho...

Ivanhoe 25. září 2014

21letá masérka Jasmine Tridevil z americké Floridy ve svém třetím prsu vidí spíš další svoji přednost. Neobvyklou plastickou operaci podstoupila v zoufalé snaze dostat se do televizní reality show. Než však našla chirurga ochotného takovou šílenost na jejím těle vykonat, trvalo jí to celé dva roky! Za tu dobu oslovila více než 50 lékařů.

Tak co, jak se vám to líbí, pánové?

Tak co, jak se vám to líbí, pánové?

„Bylo to opravdu těžké někoho najít, protože oni by tím porušili etické normy“ svěřila se svými trampotami na kameru. Lékaři, který nakonec jejímu naléhání vyhověl, musela podepsat dohodu, v níž se zavázala k mlčenlivosti.

Hm, s výstřihem to bude lepší.

Hm, s výstřihem to bude lepší.

Chirurg jí prso vyrobil z tkáně, kterou jí odebral z jejího břicha, a při dalším chirurgickém výkonu přidal i bradavku s vytetovaným dvorcem. Dívku tahle „legrace“ přišla na 20 tisíc amerických dolarů (v přepočtu téměř 430 tisíc korun). A výsledek? Její matka i sestra se s dívkou přestaly bavit a její otec za ni hluboce stydí!

Možná ještě přihodím jedno navíc.

Možná ještě přihodím jedno navíc.

Jasmine však popírá, že by neobvyklou operaci podstoupila kvůli tomu, aby získala slávu a zbohatla. „Chtěla jsem se učinit neatraktivní pro muže, protože s žádným nechci chodit,“ tvrdí.

Zda se přitom inspirovala scénou z filmu Total Recall s Arnoldem Schwarzeneggerem z roku 1990, v níž se producírují tři polonahé tříprsaté prostitutky, je otázkou, každopádně nehynoucí filmová hláška z toho filmu je pro trhlou dívku z Floridy jak ušitá: „Zlato, ty chceš, abych měl tři ruce!“

Dívku zřejmě inspirovala tahle "půvabná" prostitutka z filmu Total Recall.

Dívku zřejmě inspirovala tahle „půvabná“ prostitutka z filmu Total Recall.

Do smíchu však není řadě plastických chirurgů, na jejichž obor tento případ nyní vrhá poněkud špatné světlo. Operaci již odsoudil jako neetickou a společensky škodlivou prezident americké společnosti plastických chirurgů Scot Glasberg. „To porušuje veškerá etická pravidla nejen v plastické chirurgii, ale v celém lékařství,“ prohlásil a dodal: „My se zabýváme zvětšováním norem. Tohle ale není norma.“

Případem se podle něj bude muset zabývat národní rada plastických chirurgů, a pokud se podaří vypátrat jméno dotyčného lékaře, pravděpodobně přijde o licenci.

Další články

Zavří­t reklamu