válkaČeskoslovenskoobjevy

Sharon Osbourne odtajnila intimní život s Ozzym: „Sex máme už jenom párkrát do týdne“

Sharon Osbourne odtajnila intimní život s Ozzym: „Sex máme už jenom párkrát do týdne“
Zdroj: Profimedia

Sharon Osbourne se nikdy nebála nazývat věci pravými jmény. Před nedávnem bez cenzury odhalila, jak jí to klape v sexu s jejím dlouholetým manželem Ozzym.

Simona Knotkova 10. října 2020

Jak to spolu mají Ozzy Osbourne a jeho manželka Sharon v posteli? Pokud vás snad někdy napadla tato otázka, nemusíte dlouho chodit pro odpověď. Do tajů sexuálního života páru dala totiž veřejnosti nahlédnout sama Sharon. Stalo se tak v talk-show The Talk, kterou Sharon jako jedna z moderátorek uvádí. Prozradila, že i když se sexuální apetit jednoho z největších rocknrollových divočáků přirozeně snížil, pořád se tak děje celkem často. Tedy řečeno slovy Sharon, „jenom“ párkrát do týdne.

Thumbnail # Jak mohl Ozzy Osbourne přežít těžkou závislost na návykových látkách? Vědci našli odpověď
Mohlo by Vás zajímat:

Jak mohl Ozzy Osbourne přežít těžkou závislost na návykových látkách? Vědci našli odpověď

„Všichni víme, jak byl Ozzy posedlý sexem. To není žádné tajemství. Měl toho dost pro všechny. Teď už to není tak moc. Dřív jsme to dělali třikrát za den, ale teď je to mnohem méně. Řekněme párkrát za týden, což je v opravdu dlouhém vztahu normální,“ nechala se manželka rockera a matka tří dětí slyšet.

Na intimnosti u Osbournů se stočila řeč během tématu sexu u starších žen. K tomu Sharon také řekla, že v láskyplném vztahu jde po letech už o něco jiného než o sex samotný: „Když se tu bavíme o starších ženách, každý vztah má své světlé i ty horší chvilky. A podle toho, kde se zrovna ve vašem vztahu nacházíte, milujete se navzájem víc. Sex se pak mění a není to už jenom o sexu, ale o intimitě. Je to o tom, že jste s osobou, kterou milujete a ona miluje vás. Prostě se to roky mění. Husí kůži vám způsobuje už něco jiného. Je to pocit tepla. Respektu. Je to pocit lásky a bezpečí. Je to ta nejlepší věc na světě.“

Thumbnail # Než se Ozzy Osbourne stal králem heavy metalu, zažil otřesné dětství a dospívání
Mohlo by Vás zajímat:

Než se Ozzy Osbourne stal králem heavy metalu, zažil otřesné dětství a dospívání

Ač dvojice platí za jeden z nejdelších vztahů na scéně, méně lidí možná ví, že po provalení Ozzyho aférky se manželé v roce 2016 krátce rozešli. Sharon ke svému muži ale nakonec znovu našla cestu a opět se do něj zamilovala.

„Třicet pět let po boku jednoho člověka je zatraceně dlouhá doba. Myslím si, že jsem se prostě z lásky ke svému manželovi odmilovala, abych se do něj poté zase zamilovala. Opravdu se snažil být lepším člověkem, každý den pracoval se svým terapeutem, a já pak nově nalezla lásku. Za jeho snahu ho skutečně respektuji.“

Další články

Zavří­t reklamu