Idda van Munster v outfitu z 20. let

Idda van Munster v outfitu z 20. let | zdroj: iddavanmunster.blogspot.cz


Seznamte se s Iddou van Munster, vintage ikonou z Bosny

TÉMATA: neobyčejní lidé | retro | móda

user-avatar

Yvonne K.

27. 05. 2017 | 11:30

Bosenská kráska Idda van Munster jako by žila v jiné světě než většina z nás. Když si prohlédnete její Instagram, najdete v něm snové fotky jak ze zlatých dob starého Hollywoodu: krásnou ženu s perfektním nalíčením a upravenými vlasy v outfitu z 20. až 60. let minulého století. To je totiž období, ve kterém se Aida Đapo, jak zní původní jméno dnes sedmadvacetileté Bosňanky, tak zhlédla.

Bosenská vintage dívka žijící v moderním světě, takto sebe popisuje Idda van Munster. Je velkým fanouškem starých hollywoodských ikon, jimž se snaží připodobňovat – způsobem oblékání, líčení i úpravou vlasů. Díky tomu získala popularitu na sociálních sítích a dělá reklamu nejen kosmetickým a jiným firmám, ale též slávu své rodné Bosně. Od roku 2013 figuruje na předních místech v žebříčku nejkrásnějších žen světa podle webu “Beatiful Women”.

I když udržovat si vzhled hollywoodské ikony dá jistě hodně práce a stojí to také slušný balík peněz, nelze Iddě upřít, že působí oproti mnoha dívkám a ženám dnešní doby vskutku elegantně, velmi šik a žensky. Ostatně, posuďte sami.

Zdroj

 

user-avatar

Yvonne K.

27. 05. 2017 | 11:30

Zavří­t reklamu