válkaČeskoslovenskoobjevy

Seznamte se s Iddou van Munster, vintage ikonou z Bosny

Seznamte se s Iddou van Munster, vintage ikonou z Bosny
Zdroj: iddavanmunster.blogspot.cz
+ 11 fotek+ 12 fotek

Bosenská kráska Idda van Munster jako by žila v jiné světě než většina z nás. Když si prohlédnete její Instagram, najdete v něm snové fotky jak ze zlatých dob starého Hollywoodu: krásnou ženu s perfektním nalíčením a upravenými vlasy v outfitu z 20. až 60. let minulého století. To je totiž období, ve kterém se Aida Đapo, jak zní původní jméno dnes sedmadvacetileté Bosňanky, tak zhlédla.

Yvonne Pokorná 27. května 2017

Bosenská vintage dívka žijící v moderním světě, takto sebe popisuje Idda van Munster. Je velkým fanouškem starých hollywoodských ikon, jimž se snaží připodobňovat – způsobem oblékání, líčení i úpravou vlasů. Díky tomu získala popularitu na sociálních sítích a dělá reklamu nejen kosmetickým a jiným firmám, ale též slávu své rodné Bosně. Od roku 2013 figuruje na předních místech v žebříčku nejkrásnějších žen světa podle webu “Beatiful Women”.

I když udržovat si vzhled hollywoodské ikony dá jistě hodně práce a stojí to také slušný balík peněz, nelze Iddě upřít, že působí oproti mnoha dívkám a ženám dnešní doby vskutku elegantně, velmi šik a žensky. Ostatně, posuďte sami.

Zdroj

Související články

Další články

Zavří­t reklamu