Maria de la Luz s údajným obrázkem plodu.

Maria de la Luz s údajným obrázkem plodu. | zdroj: odditycentral.com


Sedmdesátiletá žena je údajně těhotná. Má se stát nejstarší matkou v historii

TÉMATA: těhotenství | ženy | rekordy | mexiko

user-avatar

Simona Knotková

26. 05. 2018 | 08:30

Média z celého světa zaujala zpráva o údajném těhotenství jednasedmdesátileté Mexičanky. Žena se má nejenom stát už po osmé matkou, ale také má být nejstarší těhotnou ženou na světě.

Maria de la Luz z mexického Mazatlánu se už tři měsíce cítila unavená, často zvracela a točila se jí hlava. Vystrašená jednasedmdesátiletá žena navštívila doktora, který jí po provedení ultrazvuku sdělil šokující zprávu – je těhotná. Tuto informaci potvrdilo i dalších deset ultrazvuků.

"Lékaři tomu nemohli uvěřit. Řekli mi, že to bude holčička," říká matka sedmi dětí, která by se nyní měla nacházet v šestém měsíci těhotenství. Rodit bude prý koncem července císařským řezem.

I když své těhotenství demonstruje ultrazvukovými snímky, nad věrohodností jejích tvrzení přesto panují pochybnosti. Podle nemocničních záznamů Luz na gynekologické prohlídce a ultrazvuku totiž nikdy nebyla. O pravdivosti pochybují i sousedé ženy.

Pokud jsou zprávy o těhotenství ale pravdivé, stala by se nejstarší známou ženou v historii, která počala dítě přirozenou cestou.

Starosta Mazatlánu Luis Guillermo Benitez Torres se nechal slyšet, že tomuto zázračnému dítěti by šel rád za kmotra.

 

 

user-avatar

Simona Knotková

26. 05. 2018 | 08:30

Zavří­t reklamu