válkaČeskoslovenskoobjevy

Sedmdesátiletá žena je údajně těhotná. Má se stát nejstarší matkou v historii

Sedmdesátiletá žena je údajně těhotná. Má se stát nejstarší matkou v historii
Zdroj: odditycentral.com

Média z celého světa zaujala zpráva o údajném těhotenství jednasedmdesátileté Mexičanky. Žena se má nejenom stát už po osmé matkou, ale také má být nejstarší těhotnou ženou na světě.

Simona Knotkova 26. května 2018

Maria de la Luz z mexického Mazatlánu se už tři měsíce cítila unavená, často zvracela a točila se jí hlava. Vystrašená jednasedmdesátiletá žena navštívila doktora, který jí po provedení ultrazvuku sdělil šokující zprávu – je těhotná. Tuto informaci potvrdilo i dalších deset ultrazvuků.

„Lékaři tomu nemohli uvěřit. Řekli mi, že to bude holčička,“ říká matka sedmi dětí, která by se nyní měla nacházet v šestém měsíci těhotenství. Rodit bude prý koncem července císařským řezem.

I když své těhotenství demonstruje ultrazvukovými snímky, nad věrohodností jejích tvrzení přesto panují pochybnosti. Podle nemocničních záznamů Luz na gynekologické prohlídce a ultrazvuku totiž nikdy nebyla. O pravdivosti pochybují i sousedé ženy.

Pokud jsou zprávy o těhotenství ale pravdivé, stala by se nejstarší známou ženou v historii, která počala dítě přirozenou cestou.

Starosta Mazatlánu Luis Guillermo Benitez Torres se nechal slyšet, že tomuto zázračnému dítěti by šel rád za kmotra.

Další články

Zavří­t reklamu