| zdroj: odditycentral.com


Šedesátnice porodila zdravou holčičku. Manžel ji kvůli dětskému křiku hned první den opustil

TÉMATA: srbsko | těhotenství | mateřství | vztahy

user-avatar

Simona Knotková

13. 10. 2017 | 08:00

Atifa Ljajic (60) se o početí dítěte pokoušela přes dvacet let. Když se jí to díky umělému oplodnění konečně podařilo, manžel ji hned první den po porodu opustil.

Zázrak s nešťastným koncem. Tak by se dal popsat případ šedesátileté seniorky ze Srbska. Poté, co v pokročilém věku konečně otěhotněla a porodila prvorozenou holčičku Alinu, ji její manžel hned několik hodin poté opustil.

"Jsem především nemocný muž. Je mi šedesát osm, jsem diabetik a mám slabé srdce. Kvůli dětskému křiku nemůžu v noci spát," brání se Serif Nokic.

Muž se dokonce zřekl otcovství a celá péče o dítě bude ležet na bedrech matky. Příčinou odchodu může být i tlak jeho turecké rodiny, které se nemělo líbit, že žena byla údajně oplodněná spermiemi anonymního dárce.

Muž z narození dítěte opravdu nadšený nebyl.

Atifa Jjajic se o umělé oplodnění pokoušela v minulosti pětkrát a kvůli nákladné léčbě si musela vzít půjčku. Ve spojení s jejím malým důchodem pro ni bude péče o dítě velkou finanční zátěží. Na to žena však momentálně nemyslí a je šťastná, že se jí konečně splnilo její přání.

"Udělám vše pro to, abych Alinu vychovala, co nejlépe to půjde," slibuje. "Vím, že to nebude lehké. Věřím, že ale stále existují dobří lidé, kteří mi pomohou."

user-avatar

Simona Knotková

13. 10. 2017 | 08:00

Zavří­t reklamu