válkaČeskoslovenskoobjevy

Sci-fi se stává realitou: NASA nachází v magnetickém zemském poli skryté portály!

Sci-fi se stává realitou: NASA nachází v magnetickém zemském poli skryté portály!
Zdroj: ancient-code.com

V mnoha starověkých kulturách se dochovaly pověsti o portálech do jiných světů nebo vesmírů. Čím dál více vědců tyto portály ztotožňuje s červími dírami schopnými utvořit zkratku přes prostor a čas. Autoři sci-fi jich využívají k mezihvězdnému cestování s nadsvětelnou rychlostí. To, co před půl stoletím všem připadalo jen jako výplod fantazie, se nyní však stává realitou. Vesmírná agentura NASA totiž objevila v zemském magnetickém poli skryté portály. Vědci z Univerzity v Iowě je nyní zkoumají.

Yvonne Pokorná 29. května 2017

NASA za účelem průlomového objevu použila kosmickou lodˇ THEMIS, s níž portály v magnetickém poli zkoumala.

“Nazýváme je body X nebo oblasti elektronové difuze,” říká plazmový fyzik Jack Scudder z univerzity v Iowě. “Jsou to místa, kde se magnetické pole Země spojuje s magnetickým polem Slunce a vytváří nepřerušenou dráhu, která vede z naší planety do sluneční atmosféry vzdálené 93 milionů mil,” dodává vědec.

Pikantní na celé věci je to, že lovci UFO už léta tvrdili, že naše Slunce je součástí gigantické hvězdné brány, využívané “Bohy” či vysoce vyspělými mimozemskými civilizacemi, které cestují nadsvětelnou rychlostí napříč vesmírnými světy.

Sluneční atmosféru můžeme podle fyzikálních vlastností rozdělit na tři vrstvy: fotosféru, chromosféru a korónu.

Sluneční atmosféru můžeme podle fyzikálních vlastností rozdělit na tři vrstvy: fotosféru, chromosféru a korónu.

Ještě před deseti lety by většina vědců o existenci kosmických portálů pochybovala a odkazovala je do říše sci-fi, nyní však mají v ruce nevyvratitelné důkazy. Portály, které NASA objevila, se převážně nacházejí desítky tisíc kilometrů od Země. Některé jsou malé, zatímco jiné jsou naopak gigantické a rozlehlé. Prochází jimi obrovské množství magneticky nabitých částic, které vznikají na Slunci.

Podle vědců se tyto podivné portály otevírají a zavírají několikrát denně. Záhadou je, proč se portály tvoří každých osm minut. Vědci také neví, jak se magnetické pole uvnitř cylindrických portálů otáčí.

“Magnetické portály jsou neviditelné, nestálé a nepolapitelné,” shrnuje Jack Scudder. “Otevírají se a zavírají bez varování, a neexistují žádné směrovky, které by nám ukázaly, kudy jít.”

Související články

Další články

Zavří­t reklamu