válkaČeskoslovenskoobjevy

Schéma čipu z vakcíny proti covidu je ve skutečnosti diagram ke kytarovému pedálu

Schéma čipu z vakcíny proti covidu je ve skutečnosti diagram ke kytarovému pedálu
Zdroj: profimedia.com

Konspirátoři zveřejnili tajný nákres čipu, který měl být umístěn do vakcíny proti covidu. Podpořili tak svou teorii, že vakcinace je ve skutečnosti snaha očipovat obyvatelstvo planety a získat nad ním kontrolu. Na čip se ale podíval italský softwarový inženýr Mario Fusco a přišel na zajímavou věc.

Tomáš Chalupa 11. ledna 2021

Na nákresu, který byl označen jako „tajný“ a který měl pocházet z nějakých amerických armádních laboratoří, je velmi dobře vidět nápis 5G, což byl zřejmě důvod, proč si jej konspirátoři vybrali. Při podrobnějším prohlížení si lze ovšem všimnout, že schéma  obsahuje další nápisy. Ono 5G je ve skutečnosti 5G FREQ, ale najdeme zde také nápisy TREBLE, BASS, INPUT, VOLUME nebo MID. Takže tajný americký čip je ve skutečnosti elektrický obvod kytarového pedálu, konkrétně produktu Boss Metal Zone MT-2 guitar pedal, což je neškodné zařízení běžně používané kytaristy pro přidání efektů a zkreslení elektrických zvukových signálů.

Fusco na Twitteru napsal: „Tady v Itálii se šíří tvrzení, že tohle je diagram 5G čipu, který byl vložen do vakcíny proti covidu. Ve skutečnosti je to obvod z kytarového pedálu a já si myslím, že strčit to do vakcíny je prostě skvělý nápad.“  

Kde se vlastně tahle konspirační pitomost vzala, není jasné, ale i v českých „alternativních“ médiích a různých pochybných zdrojích na tuhle převratnou myšlenku narazíme. Takže pokud si necháte píchnout vakcínu, mohli byste vyluzovat vážně zajímavé zvuky. To určitě není k zahození.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu