Tato žena zkoušela celé měsíce oživit mrtvého manžela svěcenou vodou a modlitbami

Tato žena zkoušela celé měsíce oživit mrtvého manžela svěcenou vodou a modlitbami | zdroj: odditycentral.com


Ruska se snažila čtyři měsíce oživit svého manžela svěcenou vodou

TÉMATA: rusko | senioři | extrémy

user-avatar

Tomáš Chalupa

30. 08. 2016 | 10:30

Neschopná vyrovnat se s úmrtím svého manžela se jistá ruská žena rozhodla, že ho oživí pomocí svěcené vody. Bohužel se jí to nepodařilo.

Šestasedmdesátileté důchodkyni z Volgogradu zahynul ve věku 87 let její manžel. Žena byla bývalá doktorka, vzdělaná v medicíně, přesto přistoupila ke krajně okultním pokusům o jeho oživení. Jak řekla vyšetřovatelům, manželovu smrt neohlásila nikomu a místo toho se jej pokusila oživit poléváním svěcenou vodou a předčítáním modliteb.

Na věc se přišlo, když žena vyplavila byt o  patro níže. Sousedé se domáhali vstupu do jejího bytu, aby vodu zastavili. To, co tam našli, je zcela šokovalo. Našli tam mumifikovanou mrtvolu muže uloženou na pohovce v obýváku. Sousedé ihned přivolali policii. Forenzní patolog konstatoval, že muž je mrtev nejméně půl roku. Zároveň vyloučil násilnou smrt a jeho úmrtí označil za přirozené. 

Další vyšetřování ukázalo, že se důchodkyně aktivně zajímala o okultní a spiritistické záležitosti. Sousedé už delší dobu cítili z jejího bytu velký zápach, ale nikdy se jim nepodařilo zjistit, z čeho pochází. Že to bude mrtvola, je zřejmě nenapadlo. Důchodkyně podle všeho nebude z ničeho obviněna, mumifikace manžela není trestným čínem. 

 

user-avatar

Tomáš Chalupa

30. 08. 2016 | 10:30

Zavří­t reklamu