válkaČeskoslovenskoobjevy

Ruská politička boduje s naprosto šíleným účesem, co na něj říkáte?

Ruská politička boduje s naprosto šíleným účesem, co na něj říkáte?
Zdroj: odditycentral.com

Ruská senátorka Valentina Petrenková má za sebou dlouhou politickou kariéru, která sahá až do dob Sovětského svazu. Prošla v politice mnohým, ale možná ten nejdůležitější počin udělala, když si nechala na hlavě vytvořit nový účes. Ten se stal okamžitě hitem po celém Rusku i na internetu.

Tomáš Chalupa 16. března 2018

Její účes proslavil zřejmě snímek, který vyšel v magazínu Pedestrian Daily. Tam ho zařadil editor Alex Bruce-Smith. Petrenková je reprezentantkou ruské republiky Chakasie. Na sociálních sítích se ihned začalo spekulovat, zda jsou vlasy pravé, nebo je to nějaká paruka či dokonce fotomontáž.

Petrenková se nezdá být podobnými řečmi nijak pobouřena a zřejmě si mediální pozornost, kterou vzbuzuje její účes, užívá. I když, jak sama přiznává, je to už trochu stereotypní. „Jsem z těch otázek už unavená. Ano, jsou to moje vlasy, mám je kudrnaté a účes drží pomocí několika sponek,“ řekla v rozhovoru v roce 2015.

Odborníkům na účes se ale toto vysvětlení zdá poněkud vágní. Kolik sponek je asi potřeba k udržení takového komínu na hlavě? Na Twitteru se konstrukce jejího účesu stále řeší a zdá se, že debaty o něm jen tak neutichnou.

Další články

Zavří­t reklamu