válkaČeskoslovenskoobjevy

Ruska má ve 23 letech 11 dětí. Plánuje jich mít 105

Ruska má ve 23 letech 11 dětí. Plánuje jich mít 105
Zdroj: Unsplash
+ 2 fotky+ 3 fotky

Jedno vlastní a deset odnošených náhradními matkami - takové je skóre třiadvacetileté Rusky Christiny Ozturk. Se svým milionářským manželem Metem Galipem (56) by si do budoucna chtěla pořídit ještě několik desítek potomků.

Simona Knotkova 20. února 2021

Christina Ozturk porodila své první dítě v sedmnácti letech a od té doby byla svobodná matka samoživitelka. Na dovolené v gruzínském městě Batumi se seznámila se zámožným Metem Galipem, obchodníkem s nemovitostmi a přepravou. Byla to prý láska na první pohled. Překážkou pro dvojici nebyl ani velký věkový rozdíl, ani skutečnost, že Galip měl z předešlého vztahu už dospělé děti.

Thumbnail # Padesátiletá žena porodila jako náhradní matka své vlastní vnouče
Mohlo by Vás zajímat:

Padesátiletá žena porodila jako náhradní matka své vlastní vnouče

Žena se přestěhovala za svým novým přítelem do Gruzie a ihned spolu začali plánovat vlastní rodinu. V co nejkratším časovém úseku si chtěli pořídit co největší množství dětí, což byl ale z biologického hlediska celkem problém. Pár se proto domluvil, že si nechá děti odnosit náhradními matkami. Za deset měsíců do své rodiny přivítal deset nových potomků. Poslední Olivia se narodila letos v lednu. „Nevím, kolik jich nakonec bude, ale u čísla deset rozhodně neskončíme. Bavili jsme se i o 105,“ říká Ozturk, které ve výchově pomáhá několik chův.

Všechny musí dodržovat přísný rozvrh, ve kterém se myslí doslova na každý gram, které děti požijí. „Se svými dětmi se snažím trávit co nejvíce času, ale i když s nimi nejsem, mám nad vším kontrolu. Každá chůva projde mým školením. Nestojím o žádné amatéry, výchova musí probíhat striktně podle mých pravidel. Pokud dítě brečí, chůvy mají zakázáno ho brát do náruče a musí ho rozptýlit jinak. Dětem se podávají pouze domácí pokrmy, žádné hotovky z obchodu. Nepožijí ani o gram víc, ani o gram míň. Naučili jsme je spát od osmi večer do šesti ráno, aniž by se budily,“ popisuje skoro neuvěřitelnou denní rutinu Ozturk.

Nevylučuje, že do budoucna sama odrodí další dítě, ale momentálně, s deseti batolaty na kontě, vidí těhotenství jako nepraktickou věc. Stejně jako děti a chůvy podléhají přísnému režimu i samotné náhradní matky, které si v přepočtu na naši měnu vydělají přes 207 tisíc korun.

O svých zkušenostech s rozvětveným potomstvem se žena pravidelně rozepisuje na svém Instagramu.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu