iPhone XS si Valery nikdy koupit nechtěl. Neúmyslně se stal hvězdou internetu. | zdroj: odditycentral.com


Rus si jako první přišel pro nový iPhone. Neměl ale dost peněz, a tak aspoň pobavil internet

TÉMATA: meme | humor | iphone | virál | rusko

user-avatar

Simona Knotková

6. 10. 2018 | 08:30

Uvedení nového iPhonu je pokaždé velkou událostí. Lidé čekají dlouhé hodiny před obchodem a pro dobrou pozici ve frontě jsou schopni si koupit předražená místa od překupníků. Na nadšencích lačnících po novém mobilu se chtěl obohatit také muž jménem Valery. Všechno dopadlo ale trochu jinak...

Výhodné místo ve frontě před moskevskou prodejnou získal Valery od překupníka za 50 tisíc rublů (cca 17 tisíc korun). Stejně jako předešlý prodejce, také on měl v plánu místo prodat dál a něco si vydělat. To se ale přepočítal.

Stejný plán mělo i osm lidí před ním, kterým se prodej nepodařil a frontu začali postupně opouštět. Valery se tak najednou ocitl první v řadě. Na jeho online nabídku se ovšem stále nikdo nechytal.

Nakonec to byl právě on, který do prodejny vstoupil jako první. Jak ale hned po svém příchodu prodavačům i reportérům oznámil, na nejnovější model chytrého telefonu neměl dostatek peněz. Všechny přítomné tak alespoň pobavil a krátce po uveřejnění videa rozesmál také ruský internet, který zareagoval záplavou vtipné lidové tvořivosti. S nadsázkou řečeno – za 17 tisíc korun se Valery stal internetovým memem.

Skutečným prvním kupujícím iPhonu XS se stal muž jménem Anatoly, který se do řady údajně přidal pouhé dvě hodiny a půl před otevřením. Když uvážíme, že fronta se začala formovat už den před otevíračkou, číslo lidí, kteří si řadu vystáli jen kvůli prodání místa, muselo být opravdu alarmující.

user-avatar

Simona Knotková

6. 10. 2018 | 08:30

Zavří­t reklamu