válkaČeskoslovenskoobjevy

Rubínová svatba texaského páru okouzlila svět: vyfotili se stejně jako před 40 lety a vešli se i do šatů

Rubínová svatba texaského páru okouzlila svět: vyfotili se stejně jako před 40 lety a vešli se i do šatů
Zdroj: imgur
+ 2 fotky+ 3 fotky

Bylo 12. července roku 1975, když si Carolyn a Dexter Johnsonovi řekli své ano. Ženichovi bylo tehdy 27 let, nevěstě rovných dvacet. Manželství jim vydrželo a nedávno oslavili rubínovou svatbu. Při té příležitosti se nechali vyfotit – úplně stejně jako před 40 lety: ve stejné póze i stejných šatech. V nejmenším netušili, že se tyto fotografie stanou virálem.

Ivanhoe 25. července 2015

Na jedné fotografii stojí svatební pár před stromem a s láskou si hledí navzájem do očí, na druhé spolu sedí na Dexterově motorce. Mají na sobě šaty, které zručná nevěsta tehdy vlastnoručně ušila. Vešli se do nich i ve svém postarším věku, který v případě ženicha dělá 67 a nevěsty 60 let, což budí stejný obdiv jako fakt, že jim jejich láska vzhledem k neradostným rozvodovým statistikám tak dlouho vydržela.

Fotky, které si nechali udělat, měly být původně jen osobní vzpomínkou pro ně a jejich rodinu. Když ale jejich jediný syn Jay fotografie zveřejnil na Redditu, staly se rázem virálem a dostaly se i na nejčtenější zpravodajské weby.

„Fakt je to potěšilo,“ řekl ABC News Jay Johnson. „Jsou rádi, že šíří pro druhé po celém světě svoji lásku a radost, “ vysvětlil. Jak dále uvedl, láska jeho rodičů nejen že prošla zkouškou času, ale nyní slouží i jemu samému jako inspirace v jeho vlastním manželství.

„Měli mezi sebou opravdu velmi silný vztah. Dokázali, jak je to snadné, takže já, když jsem nyní ženatý, zkouším napodobit to, co mi celý život ukazovali – no a zdá se, že to funguje,“ dodal.

Manželé Johnsonovi se spolu seznámili v baru nazvaném „Nižší level“. Dexter tehdy oslovil Carolyn větou: „Chceš si zatančit boogie?“ „Ano,“ přikývla Carolyn, a zbytek už je historie.

Související články

Další články

Zavří­t reklamu