Že by členové Rolling Stone přitahovali pozornost mimozemšťanů?

Že by členové Rolling Stone přitahovali pozornost mimozemšťanů? | zdroj: mysteriousuniverse.org


Ronnie Wood z Rolling Stones prý viděl během dovolené UFO

TÉMATA: ufo | muzikanti

user-avatar

Simona Knotková

7. 06. 2017 | 14:30

Během dovolené v brazilském městě Recife zahlédl kytarista Rolling Stone údajně UFO. V rozhovoru pro britský televizní pořad This Morning to prozradila jeho manželka Jo Wood.

"Ronnie se procházel venku a najednou začal křičet, ať jdu za ním, že je nad mořem něco divného. Byla tam obrovská věc, která vrhala světlo. Pohybovala se a pak se zastavila a najednou byla pryč. Prostě zmizela," řekla bývalá manželka muzikanta do televize.

Jejich dovolená v Brazílii proběhla v roce 2007. O dva roky později se dvojice po čtyřiadvacetiletém manželství rozvedla.

Jo a Ron Wood na archivním fotu

Sám Wood se k údajnému objevu UFO nevyjádřil. Nebylo by to však poprvé, co se někdo z Rolling Stone s podobným úkazem setkal.

Už v roce 1968 měl Mick Jagger společně se svou tehdejší přítelkyní Mariannou Faithful na Glastonbury spatřit tajemný svítící objekt ve tvaru cigarety. V tom samém čase si frontman britské kapely do svého domu pořídil detektor UFO. Alarm se prý pouštěl pravidelně, když obydlí opustil, a poukazoval na silnou elektromagnetickou aktivitu v okolí.

témata

user-avatar

Simona Knotková

7. 06. 2017 | 14:30

Zavří­t reklamu