válkaČeskoslovenskoobjevy

„Roli Batmana jsem vzal kvůli svým dětem,“ říká po letech Ben Affleck

„Roli Batmana jsem vzal kvůli svým dětem,“ říká po letech Ben Affleck
Zdroj: Profimedia

Před pěti lety ztvárnil Ben Affleck ve filmu Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti postavu netopýřího muže. I to bylo jedno z témat, které osmačtyřicetiletý herec probral v nedávném rozhovoru s The Hollywood Reporter.

Simona Knotkova 18. ledna 2021

Roli Batmana jsem vzal, protože jsem to chtěl udělat pro své děti. Chtěl jsem natočit něco, co by se mohlo líbit mému synovi. Moje děti pochopitelně nesledují věci jako Argo (snímek z roku 2012, za nějž Affleck – režisér i herec v hlavní roli – obdržel Oscara v kategorii nejlepší film, pozn. red.). Na oslavu narozenin svého syna jsem si oblékl Batmanův kostým a stálo to za každou chvíli utrpení, když jsem natáčel Ligu spravedlnosti,“ prozradil herec v podcastu magazínu The Hollywood Reporter. Ben Affleck je společně s herečkou Jennifer Garner otcem tří dětí – Violet (15), Seraphiny Rose Elizabeth (12) a Samuela (8).

Thumbnail # Ben Affleck překvapil své fanoušky: Proháněl se před nimi v Batmobilu
Mohlo by Vás zajímat:

Ben Affleck překvapil své fanoušky: Proháněl se před nimi v Batmobilu

„Utrpením“ herec narážel na alkoholismus, kterému během natáčení Ligy spravedlivých ještě více propadl. „Teď jsem už nějakou dobu střízlivý a cítím se skvěle, nikdy mi nebylo líp. Proces uzdravování se byl skutečně poučný. Myslím, že by pomohl i spoustě lidem, kteří nejsou alkoholici. Poučky jako: ‚Buď upřímný. Měj své zásady. Převezmi zodpovědnost. Pomáhej ostatním lidem.‘ Naučí vás tam dobré věci. Chvíli mi trvalo, než jsem všechno pochopil, párkrát jsem se znovu vrátil k pití jako většina lidí, ale teď mi je skvěle.“

Po celou dobu mu byla velikou oporou Garner, s níž se v roce 2018 po třech letech odloučení rozvedl. „Jsem za ni vděčný a vážím si jí. Naše manželství nefungovalo a to je obtížné. Oba dva věříme, že pro děti je důležité, aby viděly, že se jejich rodiče navzájem respektují, ať už jsou spolu, nebo ne. Přeju jí jen to nejlepší,“ sdělil herec o své expartnerce.

Thumbnail # Matt Damon si zabojuje v novém válečném filmu, který bude režírovat Ben Affleck
Mohlo by Vás zajímat:

Matt Damon si zabojuje v novém válečném filmu, který bude režírovat Ben Affleck

Během interview si mimo jiné vzpomněl na dobu, kdy byla jeho přítelkyní Jennifer Lopez. Dvojice byla jedním z nejsledovanějších párů planety, což negativně odnesla především Lopez. „Lidé na ni byli tak zku*veně zlí, byli sexističtí a rasističtí. Za ty hnusné sra*ky, které se o ní tehdy psaly, by vás dneska doslova vyhodili. Teprve teď ji konečně oslavují a respektují.“

Související články

Další články

Zavří­t reklamu