válkaČeskoslovenskoobjevy

Rodinné štěstí Nicole Kidman: „Žiju vlastně celkem prostým životem“

Hlavní tváří australského vydání magazínu Marie Claire se pro měsíc listopad stala Nicole Kidman. V rozsáhlém rozhovoru se herečka mimo jiné rozpovídala o svém manželovi, country zpěvákovi Keithu Urbanovi, a dvou nejmladších dcerách, devítileté Faith a dvanáctileté Sunday. Prozradila, že Urban si od ryze ženského prostředí musí dát často odpočinek.

Thumbnail # Dcera na Nicole Kidmanovou zanevřela, nepozvala ji ani na svatbu. Může za to Scientologická církev?
Mohlo by Vás zajímat:

Dcera na Nicole Kidmanovou zanevřela, nepozvala ji ani na svatbu. Může za to Scientologická církev?

Jednoznačně u nás převažují ženy! Ale jak holky říkají: Pes je kluk! Keith tomu musí čas od času uniknout se svou kytarou. Někdy ho najdu schovaného v šatníku, jak si tam hraje. V ten moment vím, že mu opravdu musíme dát pokoj. Bože, a taky si googlí auta. To dělá vždycky, když je ve stresu,“ sdělila třiapadesátiletá herečka.

Ač jsou oba partneři pracovně vytížení, péči o děti nezanedbávají. „Děti nikdy neopouštíme, jeden z nás je vždycky s nimi. Když Keith musel do Nashvillu a já dlouho do noci natáčela, zavolala jsem své sestře Antonii a požádala ji, aby se k holkám nastěhovala. Je to podstata toho, co teď všichni musíme dělat – musíme se chovat jako komunita. Tento rok si vyžadoval, abychom se vrátili k základům, protože lidé potřebují pomoc,“ naráží Kidman na celosvětovou krizi.

Thumbnail # Šestnáctiletá Nicole Kidman: Jedna z největších filmových hvězd je na archivních snímcích k nepoznání
Mohlo by Vás zajímat:

Šestnáctiletá Nicole Kidman: Jedna z největších filmových hvězd je na archivních snímcích k nepoznání

V rozhovoru s australským časopisem se taky neopomněla vyznat ze své lásky k manželovi. „Prostě přišel a ochránil mě. Miloval mě, dodal mi sebevědomí a bezpečí. Dobře mě zná a otevřel se mi. Panuje mezi námi zajímavá rovnováha, protože já jsem introvert a on je extrovert. Žiju teď neuvěřitelný život. Je kupodivu vlastně strašně jednoduchý. Všichni si myslí, jak to mám složité, ale není to tak. Můj kreativní život funguje nad očekávání, ale ten skutečný s mým manželem a dcerami je velmi prostý.“

Již brzy budete moci herečku vídat v nové HBO minisérii Mělas to vědět, kde se objeví po boku Hugha Granta či Donalda Sutherlanda. Po úspěšných Sedmilhářkách se jedná o její další spolupráci se scenáristou Davidem E. Kelleym.

Další články

Zavří­t reklamu