Svatba s motýly se na internetu stala virálem.

Svatba s motýly se na internetu stala virálem. | zdroj: boredpanda.com


Rodina uctila památku zesnulé sestry ženicha. Na svatbě vypustila motýly, kteří sedali na svatebčany

TÉMATA: svatba | rodina | smrt | fotografie

user-avatar

Simona Knotková

7. 07. 2019 | 09:00

Svatbu s nádherným okřídleným hmyzem zažil pár z Pensylvánie. Motýli zastupovali zesnulou sestru ženicha.

Max Van Gorder a jeho snoubenka Lydia měli před nedávném svatbu ve stodole v Honesdole ve státě Pensylvánie. Jeden z nejbližších rodinných členů se jí ale nezúčastnil. Maxova sestra totiž před několika lety tragicky zemřela během autonehody. Dnes by jí bylo dvacet devět let. Mladou ženu rodině po celou dobu připomínali motýli, kteří jsou mimo jiné i symbolem pro znovuzrození. Někteří lidí také věří, že mrtví nás navštěvují právě v podobě motýlů. Nastávající manželé se proto rozhodli, že památku zesnulé sestry uctí vypuštěním několika oranžových motýlů mezi svatebčany.

Stalo se něco až magického. Motýli se nerozlétli na všechny strany, ale poletovali mezi hosty a sedali jim na oblečení. Vzácný okamžik zachytila svatební fotografka Jessica Manns, která se se snímky podělila s ostatními na Facebooku. Snímky se staly hned virálním hitem.

"Drželi se na hostech a zůstali tam během celého obřadu a poté ještě chvíli během přípitku. Nevěsta Lydia dokonce šla uličkou s dvěma motýly na svých šatech. O pár hodin později se během proslovu jeden z nich nějakým způsobem dostal do stodoly, přistál na jejím krku a zůstal tam po zbytek proslovu. Neskutečné. Byla to asi ta nejemotivnější věc, kterou jsem kdy na svatbě zažila," napsala Manns na sociální síť.

"Vím, že tam s námi po celou doby byla," nechala se slyšet novomanželka Lydia.

Pořízené fotografie si prohlédněte v naší galerii.

user-avatar

Simona Knotková

7. 07. 2019 | 09:00

Zavří­t reklamu