válkaČeskoslovenskoobjevy

Rodina hledá chůvu do domu, kde straší. Nabízí milion a půl korun za rok

Rodina hledá chůvu do domu, kde straší. Nabízí milion a půl korun za rok
Zdroj: odditycentral.com

Dělali byste chůvu za milion a půl korun ročně? Lákavá nabídka skotské rodiny má ale jeden háček. V jejich domě totiž prý straší a odešlo z něho už pět předchozích chův.

Simona Knotkova 10. října 2017

1,4 milionu korun ročně, 28 dní dovolené plus volno na svátky, ložnici s vlastním sociálním zařízením a soukromou kuchyni – to všechno nabízí rodina z malé vesnice v oblasti Scottish Borders. Na oplátku se budoucí chůva musí postarat o dvě děti ve věku 5 a 7 let, dělat jim snídaně, vozit je do školy a zpátky domů, pomáhat jim s úkoly a ukládat je do postele. Práce snů, pomyslíte si možná.

Jak ale dále stojí v inzerátu publikovaném na serveru childcare.co.uk, má to jeden velký háček. V domě se totiž už vystřídalo pět jiných chův, které se na vlastní kůži setkaly se strašidelnými jevy.

Rodina byla o podivných duchařských jevech informována už před koupí domu. Členové se s ničím neobvyklým ale dosud nesetkali. K úkazům, jako je rozbíjení skla, posouvání nábytku a divné zvuky, dochází výhradně, když nikdo z manželů není doma. Pracovně zaneprázdnění a zoufalí rodiče proto nabízí velkou částku tomu, kdo by v jejich domě už konečně vydržel.

Odvážili byste se?

Další články

Zavří­t reklamu